Vali Coşkun'un köy mesaisi

Vali Coşkun'un köy mesaisi

OSMANİYE Valisi Ömer Faruk Coşkun, merkeze bağlı Tehçi, Şekerdere ve Çona köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.

OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Valisi Ömer Faruk Coşkun, merkeze bağlı Tehçi, Şekerdere ve Çona köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.

Beraberinde İl Meclis Başkanı Mehmet Altun ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Yanık ile birlikte gezilerini sürdüren Vali Coşkun, ziyaret ettiği köyün nüfusu, geçim kaynakları ve eğitim durumu hakkında muhtarlardan bilgi aldı.

Halkın sorunlarını ya da taleplerini yerinde görmek için ziyaretlerini gerçekleştirdiğini ifade eden Vali Coşkun, "Bizim, tüm kurumlarımız ile birlikte yaptığımız çalışmaların amacı, ilimizin her köşesinde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam koşullarını en iyi hale getirmektir. Bu nedenle mümkün olduğunca sık sık ilçelerimizi ve köylerimizi ziyaret ediyor ve vatandaşlarımızı dinliyoruz. Bize iletilen tüm sorunları, talepleri değerlendirmeye alıyoruz ve imkânlarımız ölçüsünde çözmek için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz" diye konuştu. Ziyaretleri sırasında köy sakinleri ile bir süre sohbet eden Vali Coşkun, misafirperverliklerinden dolayı köy sakinlerine teşekkür etti.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS