osmaniye haberleri

Yeni eğitim yılı öncesi bilgilendirme ve istişare toplantısı

Yeni eğitim yılı öncesi bilgilendirme ve istişare toplantısı

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE'de yeni eğitim öğretim yılı öncesinde bilgilendirme ve istişare toplantısı yapıldı.
Vali Ömer Faruk Coşkun başkanlığında, Ahmet Cevdet Paşa Salonunda yapılan toplantıya Belediye Başkanı Kadir Kara, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, merkez mahalle muhtarları, okul aile birlikleri başkan ve üyeleri katıldı.
Vali Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye'nin 2018-2019 eğitim dönemine hazırlandığını söyledi. Coşkun, "Önümüzdeki eğitim ve öğretim dönemini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmeyi, el birliğiyle çocuklarımız ve gençlerimizin güvenli ve huzurlu bir şekilde eğitim almalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Elbette burada sizlere de görevler düşüyor. Eğitim öğretim, sadece kamu kurumları eliyle yürütülen bir faaliyet değil, sizler de eğitim ve öğretimin birer paydaşısınız, fikirleriniz önemli. Bu nedenle alınacak tedbirleri birlikte değerlendirmek istiyoruz” diye konuştu.
Vali Coşkun, sözlerinin sonunda, katılımcıların talep ve önerilerini dinledi. Muhtarlar ve okul aile birliği temsilcileri söz alarak görüş ve önerilerini ifade etti.

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS