Köseoğlu: "Türkiye'yi sallayacak transfer yapacağız"

Köseoğlu: "Türkiye'yi sallayacak transfer yapacağız"

TAHİNCİOĞLU Basketbol Süper Ligi takımlarından Sakarya Büyükşehir Basketbol'un Kulüp Başkanı Adil Köseoğlu, çok yakında Türkiye'yi sallayacak bir transfer yapacaklarını açıkladı.

ADAPAZARI (Sakarya), (DHA)- TAHİNCİOĞLU Basketbol Süper Ligi takımlarından Sakarya Büyükşehir Basketbol'un Kulüp Başkanı Adil Köseoğlu, çok yakında Türkiye'yi sallayacak bir transfer yapacaklarını açıkladı.

Geçen sezon Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde ilkleri yaşayan ve bu sezon FIBA Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi Avrupa'da temsil edecek olan Sakarya Büyükşehir Basketbol'da yeni başkan Adil Köseoğlu açıklamalarda bulundu.

1 numara transferiyle ilgili konuşan başkan Adil Köseoğlu, "1 numaralı oyuncu sürpriz o, onu ben açıklayacağım. Onu benden başka hiçbir yerden öğrenemeyeceksiniz o sürpriz sadece bana ait benden öğreneceksiniz. Büyük bir bombayla transferi duyuracağız. Çok iyi bir 1 numara ile anlaşmak üzereyiz. Yüzde 90 anlaştık gibi son bir pürüzler kaldı. Onu direk basından değil bizden öğreneceksiniz. Bu Türkiye'yi sallayacak bir transfer bile olabilir." dedi.

FOTOĞRAF


 


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS