Başkan Şahin: AK Parti’nin sahibi milletimizdir

Başkan Şahin: AK Parti’nin sahibi milletimizdir

SAMSUN Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK Partinin sahibi milletimizdir.

Gökhan İÇKİLLİ/SAMSUN, (DHA)- SAMSUN Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK Partinin sahibi milletimizdir. Bizler milletimizin iradesine teslim olmuş bir anlayışın sahibiyiz" dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti’nin kuruluşunun 17’nci yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Şahin “AK Parti, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletimize hizmet için 17 yıldır seferberlik halinde çalışmaktadır. Milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ki AK partinin sahibi milletimizdir. Bizler milletimizin iradesine teslim olmuş bir anlayışın sahibiyiz."

AK Parti’nin kuruluşunun 17’nci yılının devlete, millete ve tüm mazlumlara hayırlı olmasını dileyen Başkan Şahin, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan rabbim razı olsun. Partimize hizmet eden en üst noktadan, mahalle başkanlarımıza, müşahitlerimize, üyelerimize, delegelerimize kadar tüm kadrolarımıza ve bizlere her zaman destek veren ve sahip çıkan kahraman milletimize bir kez daha çok teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum. Ebedi aleme intikal edenleri rahmetle anıyorum, mekanları cennet olsun. AK parti ailesi olarak son nefesimize ve kanımızın son damlasına kadar İstiklal marşımızın anlamına uygun olarak devletimizin ve milletimizin hizmetinde olacağız. Ne gerekiyorsa korkusuzca yapacağız. Tereddütsüz bir şekilde Cumhurbaşkanımızın ve milletimizin emrinde olmaya devam edeceğiz. Aziz milletimiz,  ülkemize yapılan ekonomik ve her türlü saldırıya karşı Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde direnmeye ve mücadele etmeye davet ediyorum. Ben aziz milletimizin partili ve partisiz her bir ferdine sonsuz güveniyorum” şeklinde konuştu.

FOTOĞRAFLI

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS