Bedensel engelli elektrikli bisikletine kavuştu

Bedensel engelli elektrikli bisikletine kavuştu

 - SAMSUN'un Terme ilçesinde cam kemik hastası engelli 16 yaşındaki Sadık Yalmancı'ya belediye tarafından elektrikli bisiklet hediye edildi.

Gökhan İÇKİLLİ/TERME(Samsun), (DHA) - SAMSUN'un Terme ilçesinde cam kemik hastası engelli 16 yaşındaki Sadık Yalmancı'ya belediye tarafından elektrikli bisiklet hediye edildi.


Terme Belediyesi tarafından Gölyazı mahallesinde oturan, cam kemik hastası bedensel engelli Sadık Yalmancı'ya elektrikli bisiklet verildi. Yalmancı'nın daha rahat gezebilmesi amacıyla alınan bisiklet Terme Belediye Başkanı Şenol Kul tarafından kendisine teslim edildi.

Vatandaşlara hizmet ve yardım etmeyi ilke edindiklerini belirten Başkan Kul, "Bu konuda elimizden gelen imkanlar doğrultusunda vatandaşlarımızın yanında olmayı ve onların ihtiyaçlarını karşılamayı vazifemiz bildik. Onların memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Sadık kardeşimiz artık daha çok bizlerin arasında olacak. Hayırlı, uğurlu olsun" dedi. Elektrikli bisikletine kavuşan Sadık Yalmancı da Başkan Kul ve Terme Belediyesi'ne teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS