Çerkezköy Belediyesi 310 çocuğu sünnet ettirdi

Çerkezköy Belediyesi 310 çocuğu sünnet ettirdi

TEKİRDAĞ'ın Çerkezköy ilçesi Belediye Başkanı Vahap Akay, belediye ve Özel Optimed Hastanesi işbirliği ile gerçekleştirilen Çerkezköy Belediyesi Toplu Sünnet Şöleni kapsamında sünnet olarak erkekliğe ilk adımlarını atan çocuklarımızı hastanede ziyaret etti.

ÇERKEZKÖY(Tekirdağ),(DHA)-TEKİRDAĞ'ın Çerkezköy ilçesi Belediye Başkanı Vahap Akay, belediye ve Özel Optimed Hastanesi işbirliği ile gerçekleştirilen Çerkezköy Belediyesi Toplu Sünnet Şöleni kapsamında sünnet olarak erkekliğe ilk adımlarını atan çocuklarımızı hastanede ziyaret etti.


Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, şehirdeki dar gelirli ve ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının sünnet edildiği Özel Optimed Hastanesi’ne ziyarette bulundu. Burada Özel Optimed Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan ve Hastane Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan tarafından karşılanan Vahap Akay, daha sonra sünnet olan çocukları odalarında ziyaret ederek ailelerine geçmiş olsun temennisinde bulundu.


Çerkezköy Belediyesi ve Özel Optimed Hastanesi işbirliği ile 5 yıldır ilçe genelinde ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının sünnet ettirildiğini kaydeden Vahap Akay, “Sünnet olan yavrularımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Anne ve babaları da inşallah yavrularının mürüvvetlerini de görürler. Ayrıca Optimed ailesine ve tüm hastane çalışanlarına da teşekkür ediyorum. Son 5 yıldır bizlere çocuklarımızın sünnet ettirilmesi konusunda destek oluyorlar. Çerkezköy’ün çocuklarına sahip çıkıyorlar” dedi.


OPERASYONLAR UZMAN DOKTORLAR TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLİYOR


Sünnet operasyonlarının uzman doktorlar tarafından gerçekleştirildiğini belirten Vahap Akay, “Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında bu yıl toplam 310 çocuğumuzu hiçbir karşılık beklemeden sünnet ettirdik. Bu çocuklarımızdan 9’u bazı sağlık problemleri nedeniyle ameliyat ile sünnet oldu. Sünnet olan tüm çocuklarımıza birer adet bisiklet ve sünnet kıyafeti hediye edeceğiz” diye konuştu. Başkan Akay, ziyaretler sonunda Özel Optimed Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan ve Hastane Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan ile hastane önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS