Van'da sahil bandında bayramlaşma programı

Van'da sahil bandında bayramlaşma programı

VAN'ın Edremit ilçesinde sahil bandında düzenlenen bayramlaşma programına yüzlerce vatandaş katıldı.

VAN,(DHA)-VAN'ın Edremit ilçesinde sahil bandında düzenlenen bayramlaşma programına yüzlerce vatandaş katıldı. protokol halkla bayramlaştı. Programda konuşan Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, 5 yıldır görev yaptığı Edremit ilçesini memleketi kadar sevdiğini söyledi.


Edremit ilçesi sahil bandında düzenlenen bayramlaşma programına katılan  Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, kurum amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlarla bayramlaştı.

5 yıldır görev yaptığı Van'ı memlemeti kadar sevdiklerini  belirten Kaymakam Çiçekli," Bu memleket bizde hakikaten bambaşka bir yer etti içimizde. Eşim, çocuğum, ailem ile birlikte sanki bundan öncesi hiç yokmuş gibi. 5 yıldır Vandayız. Van sanki bizim kendi şehrimizmiş gibi. Yani bundan öncesinde başka bir yerde yaşamamışız gibi. Buradan yarın öbür gün gittiğimiz zamanda nasıl ayrılacağız şimdiden kara kara düşünüyorum." dedi.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Çiçekli, kayyum olarak atandığı Edremit ilçesi Belediyesinde sosyal belediyecilik hizmetlerine önem verdiklerini belirterek,"Olabildiğince ilçemizin potansiyelini ortaya çıkararak sizlerin refahını arttırmaya gayret gösterdik. Bu kapsamda da sürekli sizleri dinledik, sizlerle hemhal olmaya, bir arada olmaya gayret gösterdik. Ben yapabildiklerim için mutluyum,ama yapamadığım bir çok şeyin olduğunun da farkındayım. Artık hakkınızı bize helal edin. Bu kadar kısa zamanda elden gelen budur. Yakında yaz sezonu bitecek ve inşaat sezonunu da bitireceğiz. İnşallah 30 Mart'ta da sizler emaneti layıkına, hak edene tevdi edeceksiniz. Bundan sonra şehrimiz hakkettiği şekilde yönetilmeye inşallah devam edecek."diye konuştu.

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS