Kimdir bu Azis?

04.12.2009 Cuma 12:21
  metin boyutu

  Videoları internette tıklanma rekoru kıran Bulgar şarkıcı Azis Facebook sayesinde Türk müzikseverler tarafından tanınmaya başladı. Daha çok "aykırı" tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Azis ülkesinin en çok kazanan şarkıcılarından biri.

  Peki kimdir bu Azis?

  Tam adı Azis Milana. Azis öncelikle fiziğiyle, makyajıyla, kıyafetleri ve düzgün fiziğiyle dikkat çekiyor. Upuzun bacaklar, platin sarışınlık ve keçi sakal üçlemesi Azis'i ülkesi meşhur etmeye yetti bir de "Bulgaristan'ın popstarı" unvanını da aldı.

  Her yaptığı ülkesinde skandal olan şarkıcı erkek arkadaşıyla TV şovlarında öpüşmesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti ve ardından da onunla evlendi.

  Azis bir de taşıyıcı anne bulup çocuk sahibi olunca ülkesinde gündemin üst sıralarından inmedi. Skandallara rağmen Azis’in şu an kendi adını taşıyan bir parfümü, ülkesinin en büyük GSM operatörüyle yaptığı yüklü miktarda sponsorluk anlaşması ve tıka basa dolan konserleri mevcut.

  Azis Milana Türkiye'de de "Zabravi me" adlı şarkısının klibinin Facebook'ta paylaşılmasıyla tanınmaya başladı.

  <embed src="http://www.metacafe.com/fplayer/1186218/azis_zabravi_me.swf" width="400" height="345" wmode="transparent" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" allowScriptAccess="always" name="Metacafe_1186218"> </embed><br><font size = 1><a href="http://www.metacafe.com/watch/1186218/azis_zabravi_me/">Azis - Zabravi Me</a> - <a href="http://www.metacafe.com/">For more amazing video clips, click here</a></font>
   

  Dakika dakika neler oluyor? Öğrenmek için hemen tıklayın.