hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  1 Ağustos Hangi Burç? 1 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  1 Ağustos Hangi Burç 1 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Günümüzde astroloji toplumun her kesiminden bireyin merak ettiği konular arasında yerini almaktadır. Doğum tarihini bilen bireylerin en az bir kez yolu gazetelerde, dergilerde ve sosyal medyada astroloji köşelerini okumaya düşmüştür. Buradan hareketle astroloji bireylerin hayatlarında adeta bir rehber görevinde olduğu söylenebilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  1 Ağustos Hangi Burç? 

  1 Ağustos tarihinde doğan bireyler burçlarının hangi burç olduğunu merak edip çeşitli bilgi kaynaklarından burçlarının hangi burç olduğunu öğrenmektedir. 1 Ağustos tarihinde doğan kişiler burçlarının hangi burç olduğunu merak ettiklerinde karşılarına aslan burcu çıkmaktadır. 23 Temmuz ile 22 Ağustos arasında doğan bireyler aslan burcu olarak bilinmektedir.

  Sabit etkisinde olan aslan burcu ateş grubu burçları arasında yer almaktadır. Aslan burcunun karşıt burcu ise kova burcu olarak bilinmektedir. Şanslı günleri ise Pazar’dır. Genellikle koç, kova ve yay burçlarından kişileriyle iyi anlaştığı bilinmektedir.

  1 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri 

  1 Ağustos tarihinde dünyaya gelen kişiler burçlarını aslan burcu olarak bilmektedir. 23 Temmuz ile 22 Ağustos arasında doğan bireylerin burcu olan aslan burcu kişilerinin ortak özelliklerine bakıldığında; 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Aslan burçları sanata, güzel olana ve estetiğe olan ilgileriyle bilinmektedir. 

  Gösterişli olan her şey aslan burcu kişisinin dikkati çekebilmektedir. 

  Kendilerine olan güvenleri tamdır. Özgüvenli tavırlarıyla çevrelerindeki kişilerin dikkatini üzerlerine toplayabilirler. 

  Neşeli ve aynı zamanda yaratıcı bir kişilik yapısına sahiptirler. 

  Davranışlarına dikkat edildiğinde gururlu tavırları göze çarpmaktadır. 

  1 Ağustos Hangi Burç 1 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...Aslan Burcunun Yönetici Gezegeni Hangi Gezegendir? 

  Aslan burcunun yöneticisi Güneş olarak bilinmektedir. Zodyak da 5. ev yöneticisi olarak bilinen aslan burcuna Güneş her uğradığında bu burca mensup kişileri olumlu olarak etkilemektedir. Adeta bir Güneş gibi parlayan aslan burcu kişileri enerjik ve pozitif tavırlarıyla çevrelerine ışık saçmaktadır.

  Aslan Burcu Kişilerinin Fiziksel Özellikleri Nelerdir? 

  Aslan burcundan olan kişilerin fiziksel özelliklerine dikkat edildiğinde genellikle uzun boy, geniş omuzlar ve kaslı bir vücut yapısı göze çarpmaktadır. Hoş görünümlü bir saç stilleri olmakla birlikte genellikle saç renkleri açık tonlarda olmaktadır. Ten renkleri ise beyaz tendir. Gösterişli ve dikkat çeken kıyafetler giyim tarzlarının baş köşesindedir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow