hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  1 Ekim Hangi Burç? 1 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  1 Ekim Hangi Burç 1 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Burçların birbirinden farklı pek çok özelliği bulunuyor. Bu burçların özelliklerine göre ise doğum tarihine bakılarak burçlar kolaylıkla öğrenilebilir. 1 Ekim tarihinde doğmuş olan kişiler, terazi burcuna sahip olurlar. Terazi burçlarının kendilerine özgü karakteristik özellikleri bulunur. En dengeli burç ise, terazilerdir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  1 Ekim Hangi Burç?

  Yeni biri ile tanışıldığında ilk sorulan sorulardan birisi de burcu olarak bilinir. Burçlar kişinin karakteri ile ilgili ipucu veriyor. Her gün insanlar büyük bir merak ile burç yorumlarını da okunuyor. Burcunu öğrenmek isteyen kişilerin de doğum tarihlerini doğru bir şekilde bilmesi gerekir. 1 Ekim tarihinde doğan kişiler ise, terazi burcu olurlar. Terazi burcu olan kişilerin bilinen en önemli özelliği ise, her zaman sakin ve dengeli bir yapılarının olmasıdır.

  1 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

  Terazi burçları ile ilgili bir konu ile ilgili karar verirken insanlar, iyice düşünüp tarttıktan sonra harekete geçebilirler. Aynı zamanda terazi burcu olan kişiler, genellikle ilişkilerinde de dengeye çok önem verirler. Terazi burçlarının adalet duygusu oldukça gelişmiştir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Terazi burçlarının hiçbir zaman haksızlığa tahammülleri yoktur. Aynı zamanda kolay kolay sinirlenmeseler bile herkes ile çok kısa bir süre içinde samimi ilişki kurmazlar.

  1 Ekim Hangi Burç 1 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri

  Terazi burcu erkeği, en uyumlu burçlar içinde yer alır. Kavgadan, kargaşadan ve kaostan genellikle nefret ederler. Terazileri anlamak çoğu zaman çok zor olabilir. Onlar, bazı zamanlarda dışa dönük bazen de içe dönük bir hal alabilir. Bu nedenle de onların ruh hallerini anlamak zordur. Terazi burcu erkeği, dünyanın en kararsız burçlar arasında yer alır. Terazi burçlarının güçlendirmesi gereken özellikleri içinde ise, karar verme becerisi yer alır.

  Terazi Burcu Kadını Özellikleri

  Terazi burçları, çok flörtöz bir burçtur. Aynı zamanda çekici doğası gereğince girdikleri her ortamda çok dikkat çekerler. Eğer bir terazi burcu kadını arkadaşınız varsa çok şanslısınız demektir. Çünkü terazi burçları her zaman çok iyi bir dinleyicidir. Her zaman size akıl vermek ve sizi dinlemek ister. Terazi burcu kadını aynı zamanda en sabırlı bir burçlar arasında yer alır. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow