hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  1 Mayıs Hangi Burç? 1 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  1 Mayıs Hangi Burç 1 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...
  expand

  1 Mayıs tarihinde doğan kişiler boğa burcudur. Boğa burcu olan kişiler doğrudan konuşan, çok ciddi iletişim kuran ve her kelimeyi tamamı ile değerlendiren gerçekçi ve açık sözlüdür. Boğa, doğum günlerinde sabit burcunun tüm özelliklerini devralır ve bu da kişinin iddialı olma eğilimine yol açar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Boğalar, insanlar ve onlar için önemli olan konular söz konusu olduğu zaman da zeminini korur. Duyarlı doğaları, başkalarının doğum günlerini sevmesine yardımcı olmaktadır. Çünkü empatik, girişken ve inanılmaz bir zihinsel çevikliğe sahiptirler.

  1 Mayıs Hangi Burç?

  1 Mayıs tarihinde doğan kişiler, boğa burcu olarak tüm özelliklerini taşımaktadır. Aynı zamanda düşüncelerini ve zihinlerini ifade etme ve rahatlık alanlarının dışına çıkma özelliklerine de sahiptirler. Bu onların çevrelerine daha bağlı hissetmelerini sağlar ve kültür ve bilgideki değişiklikleri kabul etmelerini sağlar. Hayattaki bazı değişiklikler sayesinde, 1 Mayıs burçları, işbirlikçi ilişkilerin ve ortaklıkların sonrasında meyvelerini toplanmaktadır.

  1 Mayıs burcunda doğan boğalar, azim ve de sakinliğin ilginç bir birleşimi olmaktadır. Yaptıkları tüm işlemlerde kesinlik isterler, bu nedenle de 1 Mayıs tarihinde doğan burçlar nadiren riskli davranışların peşine düşmezler. Bunun yerine, yavaş ve amaçlı ilerlerler. Rahatlık ve maddi çıkarlara olan düşkünlükleri, onları amaçlanan yoldan sapmaya daha yatkın hale getirmektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  1 Mayıs Hangi Burç 1 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...1 Mayıs Tarihinde Doğanların Burç Özellikleri 

  1 Mayıs burcu azimli, iradeli ve kaya gibi sağlam kişiliğe sahiptir. Güçlüdürler, sakindirler ve hedeflerini sonuna kadar takip etme kararlılığındadırlar. Büyük sözler söyleyen biri olmayan boğalar, gelecekteki hızlı adımlara hazırlanmak için her zaman küçük ama en sağlam adımları atarlar. Gözlem, bir Boğa burcunun en büyük gücüdür, çünkü etraflarında olup bitenleri nadiren gözden kaçırırlar.

  Akılları, üzerinde uzun uzun düşünmeye zaman harcamadan önce verileri veya olayları bir sünger gibi emer ve depolar. Mayıs burcu boğanın negatif özelliği ise, maddi zenginliğe tapmaya eğilimli olmaları ve materyalizme büyük önem vermeleridir.

  Parayı abartmak onları açgözlü yapmakta, bu da bazen manevi ve maddi değerler arasında hafif bir dengesizliğe neden olmaktadır. Tüm bu negatif özellikler neticesinde de başkalarının ihtiyaçlarını görmezden gelirler.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow