hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Boğa Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu... Başak Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Boğa Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu... Başak Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Boğa erkeği ile başak kadını zaman zaman çatışsa da uyumlu iki burç olarak kabul edilir. Boğa erkeği ve başak kadını bir ilişkiye başlarsa o ilişki genelde uzun soluklu olur.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Boğa Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu...

   Titiz ve düzenli olan başak kadını ve rahatına düşkün boğa erkeği bazen uyumsuz olsa da genel anlamda güzel bir ilişki yaşayabilir. İçten içe hayatlarının aşkını bulduklarını bilirler ve zamanla sorunları görmezden gelmeye başlarlar. İkisi de toprak grubu burcu olduğundan sadakate önem verirler ve birbirlerini sevmeye devam ettikleri sürece ilişkileri devam eder. Boğa erkeği başak kadınına göre duygusunu daha rahat ifade edebildiği için ilişkinin romantik tarafı boğa erkeği olur.

   Başak Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Başak kadını daha çekingen olmasına rağmen boğa erkeği duygusaldır ve ilişkide daha ilgili olur. Başak kadını ipleri her zaman elinde tutmak istese de eğer ipleri boğa erkeğine bırakırsa daha mutlu bir ilişkileri olur. Başak kadını her olaya temkinli yaklaştığı için ilk aşamada bu boğa erkeğine garip gelebilir. Boğa erkeği kendini başak kadınına inandırdığı sürece her zaman mutlu olurlar ve ilişkileri de oldukça uzun süreli olur.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Boğa Erkeği Özellikleri

   Boğa erkekleri sıcakkanlılardır ve insanlarla genelde iyi anlaşırlar. Sakin duruşları ile girdikleri ortamda dikkat çekerler ve hayatlarına yeni insanlar alabilirler. Fakat boğa erkeklerinin sinirleri fazla olduğundan eğer sinirli olurlarsa onlara çok fazla baskı yapmamak gerekir. Yalnızlığı sevmeyen boğa erkeği hayatında her zaman güvendiği ve sevgi beslediği biri olmasını ister.

   Kendisine yoldaşlık edecek birini bulduğu zaman ona sahip çıkar ve sadık olmasını bekler. İnsanlar ve kendi için gayret etmeyi seven boğa erkeği istediğini elde edene kadar pes etmez. Şefkatli ve duygusal olması olumlu özelliklerindendir. İstikrarlı ve kararlı olmaları da hayatları boyunca mutlu olmalarına yardım eder. Boğa erkeğinin olumsuz özellikleri ise inatçı, katı, kibirli ve kıskanç olması yer alır.

   Başak Kadını Özellikleri

   Başak burcu kadınları zekanın ve güzelliğin en iyi kombinasyonu olarak karşımıza çıkar. Girdikleri her ortamda hareketleri ve mantıklı düşünceleri ile ilgi çekerler. Organizasyon yeteneklerinin yüksek olması da başak kadınlarının icraat kadınları olduğunu göstermektedir. Yaratıcı mizaçlı olmaları ve çalışkan olmaları da işlerinde her zaman başarılı olup takdir görmelerini sağlar. Başak kadınları genelde orta ya da uzun boylu olurlar ve incel bir belleri vardır. Saçları genelde koyu renk uzun olurken gözleri de çekici bir şekilde bakar. Başak kadınlarının pratik olmaları en olumlu özelliklerindedir. Hayatları her zaman planlıdır ve topluma karşı da duyarlı olmaları ile bilinirler. En olumsuz özellikleri ise aşırı titiz olmaları ve fazla detaycı olmalarıyla insanları bunaltmaları vardır. Kıskançlıkları da dozu aştığı zaman ilişkilerinde olumsuz etkiye sahip olabilir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow