hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Boğa Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu... Boğa Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Boğa Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu... Boğa Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Kişilerin doğum tarihi karakteristik özelliklerine yansımaktadır. Dolayısı ile kişiler biri ile anlaşıp anlaşamadığını da burç uyumuna bakarak anlayabilirler. Partneri daha iyi tanımak için burç uyumuna bakılabilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Boğa Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu

   Venüs tarafından yönetilen Boğa burçları güzelliğe, estetiğe ve sanata aşıklar. Boğa kadını bütün bu özellikleri taşır. Makyaj yapmak, kendine bakmak onun için önemlidir. Boğa erkeği de kişisel bakımını eksik etmez, her zaman şık ve temizdir. Bu iki burç bir biri ile çok uyumludur. Her iki burcun da önem verdiği noktalar, ortaktır. Boğa kadını ve boğa erkeği ilişkilerinde sadık olurlar. Duyguları en üst seviyede yaşarlar.

   Boğa Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Onların ilişkilerinde aşk, tutku ve inat duyguları ön plana çıkacaktır. Boğa erkeği bakımlı olduğundan, boğa kadını ondan etkilenecektir. Boğa kadını, boğa erkeğinin değişik fikirlerine hayranlık duyabilir. Her ikisi de oldukça açık sözlüdür. Bu durum ilişkiye büyük fayda sağlayacaktır. Bir birilerini tanıma süresi kısa olabilir. Çünkü onlar bütün durumları artısı ve eksiği ile dile getirebilirler. Eğer inatlarından ve gereksiz kıskançlıklardan uzak durularsa, mükemmel bir çift olacaklar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Huzur Dolu Bir Aşk

   Hem boğa erkeği hem de boğa erkeği keyif yapmayı çok severler. Gezmek, yemek yemek, sohbet etmek gibi etkinlikler onlar için yaşam biçimidir. Kavgadan uzak ve huzurlu ortama bayılırlar. Çok sabit fikirli oldukları için de, ortak noktada buluştukları anda, kendilerini daha da güvende hissedecekler. Bu detay da ilişkinin devamı için önemli olacaktır.

   Boğa Kadını ve Boğa Erkeği Evliliği

   Hayatlara bakış açıları ortak olduğundan evlilikleri de olumlu olacaktır. Aşka, sadakate önem veren bu burç, evliliklerinde istedikleri mutluluğu yakalayabilirler. Bazı konularda geri adım atmayı sevmezler. İnatçı yapıları evliliklerine olumsuz yansıyabilir. Bu yüzden bir birilerini idare etmeliler. Güven duyguları onlar için ön plandadır. Boğa kadını çok anaçtır, aynı zamanda güzelliğe ve bakıma önem verir. Boğa erkeği de sevdiği kadın için her türlü fedakarlık yapmaya hazırdır. Bu çiftin evlilikleri uzun soluklu olacaktır.

   Boğa Erkeği ve Boğa Kadının Arkadaşlığı

   İki boğa bir biri ile kolay anlaşırlar. Bunun her iki tarafında bazen anlayış göstermesi gerekebilir. İnatlarından ve sabit fikirlerinden asla ödün vermezler. Dolayısı ile ikisini de ortak istekleri önem taşır. Hatta boğa erkeği ile boğa kadının arkadaşlığı aşka da dönüşebilir. Onlar bir birlerini iyi anlayan iki dost olabilir. Sadık, sağlam bir arkadaş olarak çevrelerinde bilinirler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Mükemmel Bir Ten Uyumu

   İlişkide heyecanı ve tutkuyu önemserler. Yakaladıkları ten uyumu sayesinde ilişkilerini uzun süre sorunsuz devam ettirebilirler. Boğa kadını güzelliği ve aşkı temsil eder. Boğa erkeği her zaman bakımlı ve inceliklidir. O bir kadını nasıl mutlu edeceğini bilir. Boğa kadını ve boğa erkeği mükemmel bir ten uyumu yakalayacaktır. Bu çift bir birlerini tamamlayacaktır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow