hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Boğa Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu... Terazi Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Boğa Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu... Terazi Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Astroloji içerisinde yer alan 12 burç içinde farklı bilgiler vermek mümkündür. Her burçta dikkat çeken karakteristik özelikler bulma şansı vardır. Bu burçlardan olan Boğa ve Terazi arasında uyumun nasıl olduğu ise çok merak edilmektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu iki burç bazı konularda anlaşsa da problem yaşadıkları konularda bulunmaktadır. Boğa burçları genelde sahip olma özellikleri ile bilinirler. Terazi burçları için bu durum ilgi çekicidir. İki burç farklı elementlerde bulunsalar da yine de ortak noktaları vardır. 

   Boğa Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu

  Boğa burcu erkeği her zaman için kendini ön plana çıkarmayı sever. Bunu yaparken bilmişlik taslamaz ve kendini karşı tarafa kabul ettirmeyi bilir. Terazi kadını ise gezmeyi ve araştırmayı sevdiği gibi yeniliklere sun derece açıktır.

   İki burç bir araya geldikleri zaman iyi ikili olabilirler. Ancak Boğa erkeği kıskanç ve eleştirisel yaklaşımı abarttığı zaman durum tersine döner. Bundan dolayı bu burçlar birlikte oldukları zaman dikkatli davranmalıdırlar.

   Terazi Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Terazi burcunun en iyi anlaştığı burçlar içerisinde Başak ve Kova gelir. Boğa burçları ile anlaşmaları ise ne iyi ne kötüdür. Bundan dolayı iki burcun geçiminde net bir şey söylemek zordur. Ayrıca Terazi kadını kendine değer veren kişileri çok sever. Doğal olarak Boğa burcunun korumacı yapısı Terazi kadını tarafından memnuniyet ile karşılanır. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Terazi kadını ve Boğa erkeği için aşk uyumu %70'lerde bulunur. Arkadaşlık seviyesi de oldukça iyidir. Tabi Boğa erkeğinin baskın karakter olmamaya çalışması gerekir. Terazi kadınları bundan hoşlanmayabilirler. Böylelikle aradaki uyum son derece olumlu olacaktır. Aksi halde sorunlar ortaya çıkar. 

   Boğa ve Terazi Burçlarının Arası Nasıldır? 

   Öncelikle Boğa ve Terazi farklı elementler grubunda yer alırlar. Bundan dolayı zıtlıkları olması normal görülür. Fakat iki burcunda yönetici gezegeni Venüs olarak bilinmektedir. Buda iki burcun birbirini anlamasına yardımcı olur. Bunun için iki burç arasında uyum bazı konularda olumlu şekilde dikkat çekmektedir. 

  Boğa burcunun araştırmayı seven bir yapısı bulunur. Bu yüzden bazen detaycı olabilirler. Terazi burcu ise aklını kullanmayı seven güçlü karaktere sahip bir burçtur. İki burcun orta halli bir uyumu bulunduğunu söyleyebiliriz. 

   Boğa ve Terazi Hangi Burç Grubunda Yer Alırlar? 

   Doğada bulunan elementler içerisinde hava, ateş, su ve toprak yer almaktadır. Bu elementlerin en önemli etkileri ise burçlar bünyesinde olmaktadır. Her element 3 adet burca ev sahipliği yapar. Buna göre Boğa burcu Başak ve Oğlak ile toprak grubunda yer alırlar. Terazi Burcu ise İkizler ve Kova ile birlikte hava grubunda bulunmaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Burçların farklı element gruplarında yer alması uyumu zora sokabilir. Çünkü aynı grup içerisinde yer alan burçlar benzer özellikleri taşıyabilirler. Buna göre Boğa ve Terazi farklı gruplarda yer aldıkları için uyumun zor olduğunu söyleyebiliriz. Birazda zıt olmaları normal görülür.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow