hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Boğa Erkeği Koç Kadını Burç Uyumu... Koç Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Boğa Erkeği Koç Kadını Burç Uyumu... Koç Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Boğa erkeği ile koç kadınının kişilikleri birbirlerinden farklıdır. Genelde ortak yönleri de olsa çok iyi anlaşamazlar fakat her şeyi görmezden gelirlerse bir ilişki yaşayabilirler. Peki, boğa erkeği koç kadını burç uyumu nasıl, iki burç nasıl anlaşır?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Boğa Erkeği Koç Kadını Burç Uyumu...

   Boğa erkeği ve koç kadınının karakterleri birbirlerinden oldukça farklıdır. Boğa erkeği yavaş karar alması ile bilinir ve bir şeye karar verirken çok düşünür. Koç kadını ise alacağı kararı çok düşünmez ve bir anda karar verebilir. Bu nedenle boğa erkeğinin bu yavaşlığı koç kadınını zorlayabilir.

   Boğa erkeği eğer koç kadınının hayatının kadını olduğunu düşünürse tüm uyumsuzlukları görmezden gelerek kendini ona adayabilir. Boğa erkeğinin sevecen olması koç kadınını etkileyebilir ve uyum yakalayabilirler. 

   Koç Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Koç kadınının bağımsız bir ruhu vardır ve aşık olduğu zaman da iplerin kendi elinde olmasını ister. Sevgilisini yönetmek istediği için boğa erkeğinin çekingen tavırlarını görüp destekleyici olabilir. Boğa erkeği sevdiğine sadıktır ve yavaş ve konforlu bir hayat yaşamak ister.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Koç kadını ise genelde hayatı hoyratça yaşamak ister ve daha deli doludur. Eğer farklılıklarını birbirleri için eğlenceli bir hale getirebilirse birbirlerine çok iyi gelirler ve ilişkileri tahmin ettiklerinden daha sağlam olabilir. 

   Boğa Erkeği Nasıldır?

   Boğa burcu erkekleri sabırlı ve sakin yapıları ile oldukça iyi bir aile babası olabilir. Pratik ve çözüm odaklı olması da hayatta emin adımlarla sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlar. Çevresindeki her insana içten ve gerçek bir şefkat gösteren boğa erkeği yüksek standartlarda yaşamayı da sever. Konforlu bir hayat isteyen boğa erkeği çok çalışır ve hiçbir zaman yorulmaz.

   En büyük amacı sevdikleriyle huzurlu bir hayat yaşamak olan boğa erkekleri her anlarını dolu dolu yaşarlar. Başları sıkıştığında arayacakları bir dostu olması onlar için yeterlidir. Bu nedenle büyük ve geniş bir sosyal çevreye ihtiyaç duymaz. Boğa erkeğinin aradığı tek şey sakin ve huzurlu bir hayattır. Partnerinden de her zaman anlayış ve uyum bekler.

   Koç Kadını Nasıldır?

   Koç kadınları inatçı, dik başlı ve coşkulu olmaları ile ön plana çıkarlar İnce yapılı bir yüze sahip oldukları için koç kadınlarına kısa saç çok yakışabilir. Belirgin ve büyük gözleri olan koç kadınlarının saçları düz olur. İdealist bir yapıya sahip olan bu kişiler içgüdüleri ile hareket eden ve yaptığından asla pişman olmayan insanlardır. Aile ve çocuklar koç kadınları için çok önemlidir. Enerjik ve hayat dolu olması çevresi tarafından sevilmesini sağlar. Cesurdur ve çevresindeki herkesin motivasyonunu yükselterek onlara da cesaret verir. Umursamaz ve kibirli olması koç kadınlarının olumsuz özellikleri arasında sayılabilir. Özellikle de buyurgan olması ve emrivaki yapması bazen çevresindekileri rahatsız edebilir. Ben merkezci olması ve kıskançlığının yüksek olması da koç kadınının olumsuz özellikleri arasında yer alır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow