hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Boğa Erkeği Balık Kadını Burç Uyumu... Balık Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Boğa Erkeği Balık Kadını Burç Uyumu... Balık Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Burçların bir biri ile olan uyumu günümüzde büyük önem taşıyor. Burçlar, karakter hakkında önemli ip uçlar vermektedir. Kişilerin bir biri ile olan uyumu aslında onların burçlarına bağlıdır. Bu yüzden kişiler burç uyumlarını bilerek, kendi ilişkileri e arkadaşlıkları hakkında fikir edinebilirler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Boğa Erkeği Balık Kadını Burç Uyumu 

   Boğa erkeği ile balık kadını bir birini tamamlayan iki burçtur. Onların kurmuş olduğu ilişki de arkadaşlık da uyum içerisinde sürecektir. Çünkü balık kadınını mutlu edebilecek tek burç boğa erkeğidir.

   Balık Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Bu iki burç bir biri ile çok uyumludur. Önlerine çıkabilecek her türlü zorluğa ve engele birlikte direnir ve çözüm bulurlar. Çevrede parmakla gösterilen çiftlerdendir. Birlikte hareket etmeyi severler. Boğa erkeği balık kadınını mutlu edebilmek için her şeyi yapar. Balık burcu kadını ise boğa burcu erkeğin yanında bütün sorunlarını unutabilir. Onun yanında kendini güvende hissedecektir. Onlar bir biri ile duygusal olarak çok iyi anlaşırlar.

   Boğa Burcu Erkeği Balık Kadını İle Aşk Uyumu

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Balık burcu olan kadınlar çekici ve bakımlıdır. Onlar için aşk büyük öneme sahiptir. Derin hislerle yaşarlar ve hayallerindeki aşka ulaşmayı hedeflerler. Balık kadını eğer boğa erkeğine güvenirse, tutkulu bir aşık olacaktır. Boğa erkeği de karşı taraftan yoğun aşkı hissederse, daima sevdiğini koruyup kollayacaktır. Bu iki burç arasında çok uyumlu bir aşk yaşanabilir.

   Balık Kadını Boğa Erkeği Evliliği

   Uyumları sayesinde çok uzun bir evlilikleri olabilir. Onların evlilikleri huzur ve rahatlığa dayalı olacaktır. Her iki burçta sevgilerini çekinmeden gösterebilir. Boğa erkeği ve balık kadını oldukça yumuşak huylular, bu yüzden çatışmadan uzak bir evlilikleri olacaktır. Balık kadını hassastır. Boğa erkeği ise nazik ve romantik. Her iki burç birbirini tamamlayacak olgunluktadır.

   Balık Burcu Kadını İle Boğa Burcu Erkeğin Davranışları

   Balık burcundaki kadınlar çok duygusal bir yapıya sahipler. Çabuk içine kapanırlar ve kırılganlar. Ancak tek bir güzel sözle veya ufak bir hediyeyle bile bütün olumsuzlukları unutabilirler. Boğa burcu erkeği hemen aşık olmaz. Bu konuda hızlı davranmaz. Ancak aşık olduğunu anladığı andan itibaren çok fedakarlık yapar.

   Zaman zaman boğa burcu erkeği kıskançlık gösterebilir. Bu kıskançlığı aşırıya kaçarsa, balık kadını yıpranabilir. Boğa erkeği bu konuda daha anlayışlı ve dikkatli olmalıdır. Boğa erkeği bazı konularda mantığını daha çok kullanır. Balık kadını ise çoğu zaman duyguları ile hareket eder.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Bu iki burç eksiklerini birinde tamamlar. Onlar birbirine destek olur ve birbirlerine güvenirler. Boğa erkeği de balık kadını da toplumda çok fazla konuşmayı sevmezler. Aynı zamanda bir toplulukta belli olmak da istemezler. Onlar bir biri ile olan iletişimlerini sadece gözlerle bile kurabilirler. Boğa erkeği ile balık kadını arasında görünmeyen güçlü bir bağ vardır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow