hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Boğa Erkeği İkizler Kadını Burç Uyumu... İkizler Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Boğa Erkeği İkizler Kadını Burç Uyumu... İkizler Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Renkli bir ilişkileri olabilecek İkizler burcu kadını ile Boğa burcu erkeği, aynı zamanda uzun süreli ilişki yaşarlar. Tabii bu durum zaman zaman değişkenlik gösterebilir. Çünkü bazıları güzel bir evlilik ile beraber ömür boyu harika bir hayat sürebilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ancak bazıları ise birtakım uyuşmazlıklar sebebiyle uzun süre ilişkilerini sonlandırabilir. Bu durum ayrıca evlilik ile beraber aşk ve arkadaşlık üzerinden de ön plana çıkabilir. Bu sebepten dolayı bir ilişki kurmadan önce karşılıklı konuşmanın ve iletişim kurmanın önemi bu burçlar için oldukça büyüktür.

   Boğa Erkeği İkizler Kadını Burç Uyumu

   Boğa Toprak grubunda olması ile beraber İkizler ise hava grubunda yer alır. Bu sebepten dolayı Boğa erkeği ve İkizler kadının uyumlu olabilmesi, birbirlerine karşı verecekleri tavizler ile gerçekleşir. Aynı zamanda arkadaşlık ve ilişki konusunda fedakarlık onlar için büyük önem taşır. Eğer bu gerçekleşmez ise arasındaki uyumun kısa sürede son bulacağını söylemek mümkündür.

   Genelde ilişkileri uzun soluklu olan İkizler kadını ve Boğa erkeği, karşılıklı empati doğrultusunda bunu güçlü hale getirirler. Eğer karşılıklı birbirlerine saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşmazlar ise arandaki uyumun zor olacağını söylemek gerekir.

   İkizler Kadını ile Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Bu iki farklı borcun hem anlayışlı hem de anlaşılmadığı birçok farklı yön bulunur. Örneğin Boğa erkeği çok tutumlu iken İkizler kadını ele açık biridir. Özellikle takı almayı ve alışveriş yapmayı oldukça sever. Böyle durumlar ise Boğa erkeğini zaman zaman rahatsız edebilir.

   Özellikle lüks yerlerde yemek yemeyi seven İkizler kadını için bu Boğa erkeği adına bu durum hoş karşılanmaz. O yüzden her iki taraf da bir adım yaklaşarak birbirlerine karşı fedakarlıkta bulunmalıdır. Böyle olduğu zaman aşk ve ilişki ile beraber arkadaşlık konusunda iyi bir birliktelik yaşama şansı elde edilebilir.

   Boğa Erkeği İkizler Kadını Aşk Uyumu

   Hem İkizler kadını hem de Boğa erkeği aşık olduğu zaman aşklarını çok yoğun Duygu içerisinde yaşarlar. Ancak aralarındaki ilişki monoton hale gelirse özellikle Boğa erkeği için bu durumu son bulabilme noktası öne çıkabilir. Fakat İkizler kadını çok hassas ve duygusal bir yapıya sahip.

   Bu sebepten dolayı Boğa erkeğinin uzaklaştığını görürse içine kapanabilir ve hatta depresyon dahi yaşayabilir. Sevgilisinin uzaklaştığını gören İkizler kadını iş dünyasında uzun bir süre asosyal bir yaşama bürünebilir.

   İkizler Kadını Boğa Erkeği Evlilik Uyumu

   Evlilik Müessesesi özellikle İkizler kadını için çok özel bir kurumdur. Zira hayatları boyunca ömür boyu evli kalabileceği erkeği bekler. Fakat şüpheci bir karaktere sahip olan Boğa erkeği evliliğe mesafeli yaklaşır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Bununla beraber garantici bir karaktere sahip olduğu için evleneceği insandan emin olması önemlidir. Bu ikili evlendiği zaman da güzel ve iyi bir aile hayatı kurabilir. Ancak bu kapsamda Karşılıklı saygı ve sevgi elden bırakmamak büyük önem taşır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow