hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Boğa Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu... Aslan Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Boğa Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu... Aslan Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Aslan burcu kadını ile Boğa burcu erkek söz konusu olduğunda ilişkileri bir küs bir barışık şekilde devam eder. Özellikle ilişki konusunda birbirlerinin bazı özelliklerine ve davranışlarını tahammül edemeyecek noktaya gelebilirler. Ancak buna rağmen hala aralarındaki ilişki güçlü bir şekilde ve bağ kopmadan devam eder.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Tabii güzel ve etkili bir ilişki kurabilmek için Aslan burcu kadını ya da Boğa burcu erkeğinden birinin taviz vermesi önemlidir. Elbette her iki tarafında egolu bir yapıya sahip olduğu düşünülürse bunun çok mümkün olmadığını ifade etmek gerekir.

   Boğa Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu

   Aslan ateş grubunda yer alırken Boğa toprak grubunda bulunur. Bu sebepten dolayı birbirine ciddi anlamda zıt olduklarını söylemek gerekir. Bu noktada ateş ile toprağın birbirlerini zarar vermesi ya da söndürmesi üzerinden ilişkileri bu şekilde devam eder. Bu bağlamda özellikle birbirlerinin karakteristik yapılarını değiştirmeye çalışmaları ilişkiyi ciddi oranda dediler.

   Tabii istisna da olsa bazı durumlarda güzel ve uyumlu bir ilişki kurabilir. Mutlu bir beraberlik ile birlikte aşk üzerinden evliliğe doğru gitme durumlarda yaşanabilir. Yine de çoğu zaman birbirlerine karşı olumsuz ve uyumsuz bir etki meydana getirdiklerini söylemek mümkündür.

   Aslan Kadını İle Boğa Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Aslan kadını ile Boğa erkeğinin anlaşma noktasında birbirlerine karşı taviz vermeleri büyük öneme sahiptir. Aynı zamanda her iki tarafın fedakarlıkta bulunması gerekir. Aksi takdirde birbirleriyle anlaşmaları hem arkadaşlık hem de ilişki konusunda zorlaşabilir. Diğer taraftan Boğa erkeği ve Aslan kadını olarak her ikisi de alışveriş yapmayı severler.

   Bu sebepten dolayı birlikte sık sık markete ya da AVM’lere alışverişe giderler. Bunun yanında aslan kadınının lüks yaşamı tercih etmesi çok para harcaması Boğa erkeğini bu durumda rahatsız eder. Bu da anlaşma noktasında birtakım sorunlar meydana getirebilir.

   Boğa Erkeği Aslan Kadını Aşk Uyumu

   Dengeli bir ilişki yaşama konusunda Boğa erkeği ile Aslan kadını zorluk çekebilir. Zira dönemler iyi giderken bazı durumlarda kötü bir döneme girerler. Özellikle Boğa erkeğinin çok kıskanç olması zaman zaman Aslan kadını çileden daha hiç görebilir.

   Çünkü Boğa erkeği kendi sözünü dinlenmesini ister ve bu konuda çok hassastır. Diğer yandan her iki tarafta baskıya gelemez ve böyle durumlarda ilişkili ciddi anlamda zarara uğrayabilir. Bu sebepten dolayı Boğa erkeği ve Aslan kadını arasındaki aşk uyumu çok kolay değildir.

   Aslan Kadını Boğa Erkeği Evlilik Uyumu

   Aslan kadını ve Boğa erkeği evlendiği zaman ev içerisinde birtakım sorunlar ile karşı karşıya kalabilirler. Öndeki Boğa erkeği işten geldiği zaman evde üşengeçlik durumuna girer. Ancak Aslan kadını müşterek hayatı içerisinde her şeyin eşit oranda yapılmasını talep eder.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Ev içerisindeki sorumluluklarını yerine getirmeyen erkek sebebiyle ciddi sorunlar meydana gelebilir. Özellikle dediğim dedik olan Boğa erkeği sebebiyle evlilik konusunda ilişki durumları zorlaşabilir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow