hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İkizler Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu... Terazi Kadını İle İkizler Erkeği Nasıl Anlaşır?

  İkizler Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu... Terazi Kadını İle İkizler Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Her iki burç hava grubu mensubu olduğu için pozitif bir uyumluluğa sahiptir. Ortak yönleriyle beraber muhteşem bir uyum yakalayabilirler. İkizler erkeği yüksek enerjisiyle beraber Terazi kadınını kendine çekebilir. Böylelikle birbirlerini kolay bir şekilde çekebilirler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   İkizler Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu

   Terazi kadını keyif dolu aşk yaşama arzusunda olduğu için İkizler erkeğiyle hemen bir denge yakalayabilir. İkizler erkeğinin keyfine düşkün olması Terazi kadınının hayattan zevk almasıyla gayet uyumlu ilişki yaşayacaklardır. İkizler erkeği aşık olursa ilişkiyi evliliğe bile çevirebilir. Terazi kadının hassas ve hayatı dolu dolu yaşamak ister. İkizler erkeği sevgiyle yanaştığı zaman Terazi kadını da aynı şekilde cevap verecektir.

   İkizler erkeği kıskançlığı sorun yaratabilir. İlerleyen süreçlerde bu durumu aştığı zaman ilişki de sorun kalmayacaktır. Her iki burçta bol aktiviteli ve hareketli yaşamıyla birbirinden keyif almaktadır. İkizler erkeğini etkileyen her şey Terazi kadınını da etkiler. Aralarındaki ten uyumu beraberliklerini olumlu etkileyecektir. Birbirlerine cevap verebildikleri noktada yatak uyumu da yüksek olacaktır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Her iki burç ekstra bir çaba sarf etmeyecektir. Terazi kadını evliliğe çok sıcak bakar. İkizler erkeği daha çok flört durumunu sevse de, aşık olduğu kadın ile evlenmek ister. Terazi kadını aşk hayatında hayal kırıklığına uğrar. Aşkta neşeli ve eğlenceli bir beraberlik yaşamak ister.

   Bu beraberliğim evliliğe gitmesini isterler. İkizler erkeği evlilikte endişe duyar. İki burç beraberliklerinde her zaman konuşacak şeyler bulabilir. Evliliklerinde çeşitli aktivite gerçekleştirebilirler. İkizler erkeği ve Terazi kadını genel özellikleri uyum arkadaşlığıdır. Birbirlerine olan paylaşımları da önemlidir. 

   Terazi Kadını İle İkizler Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Terazi kadını ve İkizler erkeğinin genel özelliği birlikte yapacakları etkinliklerin çeşitli olmasıdır. Konuşacak konuları her zaman vardır ve konuları hemen hemen hiç bitmez. Çok iyi anlaştıkları için birbirlerine küsseler bile fazla uzatmadan hemen sorunu çözmeye müsaitlerdir. Terazi kadını ile İkizler erkeği bir araya geldiklerinde eğlenceli dakikalara yer verirler. Tartışma ortamı olmadığı sürece beraber çok eğlenirler.

   Küs olsalar da hemen birbirlerini affederler. İki burcun ortak özellikleri arasında iletişim sorunu yaşamamaları gelir. Birbirlerine karşı nasıl yanaşmaları gerektiğini bilirler ve ona göre davranırlar. İkizler erkeği kimse ile tartışma yaşamak istemeler ve herkes ile barışık olmaz isterler. Aynı durum partnerlerine olan tutumu içinde geçerlidir. Bu iki burç şiddetli geçimsizlik yaşamazlar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Bundan kaynaklı da iletişim sorunu yaşamayacaklardır. İkizler erkeği sert olmayan Terazi kadınıyla kolay bir iletişim kurar. İlk günkü sevgi ve heyecanı korumak isterler. Bu heyecanı ilişki ve evliliklerine her daim taşımak isterler. Bir ortama girdikleri zaman birbirlerini görmemeleri olanaksızdır.

   Her iki burcun da elementi havadır. Aralarında bir çekim mutlaka olacaktır. İkizler erkeği zaten kibardır. Bu durumu güzel konuşmasıyla tamamladığı zaman Terazi kadını ile aralarındaki anlaşma durumu her daim yüksek olacaktır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow