hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Koç Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu... Terazi Kadını İle Koç Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Koç Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu... Terazi Kadını İle Koç Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Astrolojiye göre doğum haritalarında 1. ev sizi anlatırken tam karşısı olan 7. ev ise partnerimizi anlatmaktadır. Bir elmanın iki yarısı denilebilecek 1.ev ve 7. ev burçları partnerlerin birbirlerini tamamladığı ve zıtlıkların uyumu denilen muazzam uyumların teşkil ettiği burçlardır. İşte bu noktada koç burcu ve terazi burcu için aynı cümleleri kullanmak kaçınılmazdır. Astrolojide doğum haritalarına ait 1.evin doğal yöneticisi koç burcu iken 7. evin doğal yöneticisi ise terazi burcu olduğu kabul edilmektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Koç Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu

   Koç erkeği ve terazi burcuna ait uyum incelendiğinde uzun soluklu bir ilişki yaşanabileceği öngörülmektedir. Koç burcunun ateş enerjisiyle birlikte hareketli oluşu terazi kadınının çok hoşuna gidecektir. Terazi kadınının olgun havası ise koç burcu erkeğinin ilgisini çekecektir.

   Koç burcunun hareketi ve enerjisi terazi burcunun dikkat çekecektir. Bu ikilinin zıtlıklar uyumu uzun süreli bir ilişkinin kapısının açılmasını öngörmektedir. Ateş enerjisindeki koç erkeği hava enerjisindeki terazi kadınının ruhuna iyi gelmektedir.

   Terazi Kadını İle Koç Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Terazi kadının naifliği ve hoş bir havası bulunmaktadır. Bu hal koç burcu erkeklerini cezbedecektir. Ayrıca koç burcu erkeğinin lider ruhlu ve otoriter yapısı ise terazi burcu kadınının dikkatini çeken bir özellik olarak öne çıkmaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Zaman zaman terazi burcu kadınının naifliğinden kaynaklı fazla duygusal ve içe kapanan, kendini geri çeken yapısı koç burcu erkeği tarafından pek de hoş karşılanmasa da birbirlerinin cezbedici özelliklerine kapıldıkça bu olumsuz gibi gözüken durumlar pek de önemli bir detay olmayacaktır.

   Terazi Burcu Kadınının Özellikleri

   Hava grubu burçlarından olan terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs'tür. Aşkın, güzelliğin, sanatın ve estetiğin gezegeni olan Venüs, terazi burcundan olan kadınlara ayrı bir güzellik katmaktadır. Partnerleriyle uyumlu olma ve onlara adaletli, eşit davranma tam da terazi burcu kadınının özellikleri arasında sayılmaktadır. Bakımlı olma ve alışverişe çıkmak gibi hobiler terazi burcu kadınlarında sıklıkla görülmektedir.

   Uyumlu kişilikleriyle dikkat çeken terazi burcu kadınları hiçbir zaman kavgadan yana olmamakla birlikte orta yolu bulabilmek adına bolca adım atan taraftadırlar. Yardıma ihtiyacı olan yakınlarına karşı her zaman eli açık olan onları can kulağıyla dinleyen kişileridir. Ayrıca dost canlısı bireyler olarak anılmaktadırlar.

   Koç Erkeğinin Özellikleri

   Koç burcu ateş grubu içerisinde yer alan bir burçtur. Koç burcunun yönetici gezegeni ise Mars'tır. Mars doğası gereği savaşmayı hazır ve rekabetçi bir gezegendir. Buradan hareketle koç burcu erkekleri de rekabetten asla çekinmeyen ve ateş enerjisiyle birlikte hareketli ve dürtüsel bireylerdir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Üzerlerine kolaylıkla dikkatleri çekebilecek koç burcu erkekleri karizmatik ve özgüven sahibi bireyler olarak tanınmaktadırlar. Ateş enerjisiyle birlikte dürtüsel olmaları sebebiyle her zaman ilk adımı atma konusunda hiç çekinmeden hareket edebilecek kişilerdir. Risk almayı seven bir yapıya sahiptirler.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow