hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kova Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu... Boğa Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Kova Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu... Boğa Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Kova erkeği konuşması ve akıllıca tavırlarıyla Boğa kadınını kendine çekmeyi başarır. Mizahi yanlarıyla güçlü olan Boğa kadını ile de çok iyi anlaşır. Kova erkeği ile Boğa kadınının uyumları ve astrolojik etkileri dikkate alınarak pek çok kategoride yorum yapılabilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Kova Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu

   Boğa kadını, kendine güvenir ve ayakları yere sağlam basar. Duygulardan çok mantığına önem verir. Kova erkeği, Boğa kadını ile kıyaslandığı zaman daha romantiktir. Kova erkeği dünya üzerine düşünür ve felsefi yönü ön plana çıkar. Adil olmayan durumlar onu rahatsız eder. Hümanist kişiliğe sahiptir. Flörtöz yapıya sahip olsa da aşık olunca sevdiği kadına bağlanır.

   Havalı Kova erkeği ile idealist Boğa kadınının uyumu biraz zordur. Kova erkeği ile Boğa kadınının aşk uyumları kolay olmaz. İki tarafa da büyük fedakarlıklar düşer. Üstlerine düşen sorumlulukları yerine getirmeleri halindeler iyi bir aşk uyumu içerisinde olabilirler. Birbirlerine karşı aşk duyguları hissetmeleri durumunda karakteristik özelliklerini baskılayamazlar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Kova erkeği ve Boğa kadını gibi aileye önem verirler. Birbirlerini birleştiren tek önemli şey ise aralarındaki sevgidir. Sevgi bağı, uzun birliktelik sonrası birbirlerini tanımaları ve zıt özelliklerini dengeleyebilmeleri ile kurulur. Boğa kadını severse Kova erkeği ile birlikte güzel vakit geçirebilirler. Taşıdıkları zıt özellikler ile beraber cinsel hayatları hareketlenebilir.

   İki burcun cinsel hayattan beklentileri farklıdır. Cinsel uyum konusunda birbirleri için ideal değildirler. Ten uyumu yakalamaları zordur. Kova erkekleri yeniye açık cinsel yaşam arzular. Boğa kadınları daha çok güvenli bir cinsellik arzusundadırlar.

   Kova erkeğini kısıtlamaz ve sınırları genişletebilirse cinsel uyum yakalanabilir. Kova erkeği ile Boğa kadını evlilik konusunda hemen uyumu yakalayamaz ama yakaladıkları zaman güzel bir evlilik geçirebilirler. Her iki burçta aile kurdukları zaman sorumlulukları yerine getirirler. Çocuk yapmak isteyebilirler ve olduğu zaman çok iyi ebeveyn olurlar.

   Boğa Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Kova erkeği özgür ruhludur ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Akıllıca hareket etse de zaman zaman hayal kurmayı sever. Boğa kadını baskın karakteri ile hayallerini gerçekleştirmek isterler. Farklı özellikleri sebebiyle anlaşmazlık yaşadıkları konular fazladır. Hayata bakış açıları sebebi ile fikir ayrılıklarına düşebilirler. Bazı noktalarda karşılıklı empati yapmaları gerekebilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Boğa kadını kıskanç yönleriyle Kova erkeğini kısıtlamazsa iyi bir iletişim içerisinde olabilirler. Her zaman kesintisiz iletişim kurmaları bu çiftten beklenmemelidir. Kova erkeği sinirli olduğu zamanlarda iletişimi kesebilir ve sorunların üstüne gitmez. Bu durum Boğa kadınını kızdırabilir. Böylelikle aralarında iletişim krizleri yaşanabilir.

   Kova Erkeği İle Boğa Kadını Birbirini Nasıl Etkiler?

   Boğa kadını, sabırlı, özverili ve merhametlidir. Girdiği her ortama uyum sağlamaya dikkat ederler ve bu durumu çoğu zaman başarırlar. Kendine güveni oldukça fazladır. Kova erkeği, Boğa kadınının etrafa yaydığı enerjiden etkilenir. Boğa kadını ise, akıllıca davranışları ile ilgi toplayabilen Kova erkeğini beğenir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow