hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kova Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu... Terazi Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Kova Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu... Terazi Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  İlişkide burç uyumları önemli olmaktadır. Kova erkeği ve Terazi kadını romantik bir ilişki içerisindeyse burç uyumlarına bakmaları gerekir. İki burçta hava elementine ait olduğundan iletişim konusunda birbirleriyle iyi anlaşırlar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kova Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu

   Kova erkeği ile Terazi kadını tanışmaya hızlı bir giriş yaparlar. Flört döneminde iki tarafta rahat olur ve hemen sevgililiğe geçiş yaparlar. Terazi kadını cana yakın tavırlarıyla Kova erkeğini kendine çeker. İki burcunda hayata bakma tarzları aynı olsa da bu durum avantaj olabilir. İki burç hava elementine sahip olsa da karakteristik özellikleri biraz zıttır. Bu zıtlıkları çeşitli etkinliklerle kapatabilirler.

   En uyumlu konuları dışa dönük olmaları ve aileye çok değer vermeleridir. Terazi kadını duygularını yoğun yaşar. Sevgisini, aşkını, öfkesini ve nefretini gizlemez. Hayatta Terazi kadını için gri renk yoktur. Bir şey siyah veya beyazdır. Bu sebeple sevgiyi ve aşkı derinlemesine yaşar. Kova erkeğinin en net özelliklerinden birisi de ya net sevmesi ya da hiç sevmemesidir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   İkili uyumlu bir aşkı yakaladıktan sonra sahtelikten uzak, dolu dolu bir ilişki içerisinde olurlar. Kova erkeği ile Terazi kadını arasındaki sevgi uyumuna bakıldığı zaman iki burcunda kendine özgü özellikleri ile beraber ilişki de ortak bir yolu bulabilirler. Kova erkeği alfa bir erkektir ve ilişkinin başlarından itibaren liderlik görevini üstlenir. Terazi kadınları baskın erkekler seviyor olsa da kısıtlamadan hoşlanmazlar.

   Kova erkeği aşırıya kaçmadıktan sonra Terazi kadını ile iyi anlaşabilir. İki taraf birbirini sevdiği zaman duygusal olarak bağlanabilirler. Bu bağları ihanet ve yalan dışında farklı nedenler bozamaz. Terazi kadını ve Kova erkeği ten uyumunu hemen yakalayamazlar. Terazi kadını karşısındaki kişiye güvenmeye başladığı zaman dişil enerjisini göstermeye başlar.

   Kova erkeğinin anlayış süreci ilişkinin gidişatını etkileyebilir. Terazi kadını ile Kova erkeğinin evliliğe bakış açıları birbirinden farklıdır. Terazi kadını yarını düşünürken, Kova erkeği daha çok anın keyfini çıkarır. Evliliğe bakış açısı olursa ilişkileri evlilik ile taçlanabilir. Kova erkeğinin evlilik gibi düşüncesi yoksa Terazi kadını ilişkilerini noktalayabilir.

   Terazi Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Terazi kadını ve Kova erkeği aynı burç grubunda olduğu için daha rahat anlaşabilirler. Ancak her ilişkide olduğu gibi ufak tefek tartışmalar olabilir. Birbirlerinin olumsuz yanlarını görmezlerse aralarındaki anlaşma durumu olumlu olarak ilerleyebilir. Kova erkeği çalışırken aranmak istemez, Terazi kadını bu duruma dikkat ederse anlaşabilirler. Her iki burçta bir ilişkide güvene, dürüstlüğe ve sadakate önem verir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Kova erkeği, Terazi kadınının dominant yönlerini kabul ederse ilişkilerinde uyum kolay yakalanabilir. Kova erkeğinin kıskançlık krizleri ilişkinin ilerleyen zamanlarında azalırsa güvenli bir ilişki yaşanabilir. Terazi kadını ile Kova erkeği için bir ilişkide güven ve duygu çok önemlidir. Bunlar karşılandığı zaman uzun süreli ilişki olması muhtemeldir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow