hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rüyada Savaş Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Büyük Savaşın İçin Kalmak Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada Savaş Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Büyük Savaşın İçin Kalmak Nasıl Yorumlanır
  expand

  Uyku anında görülen ve heyecanlandıran rüyalardan birisi de rüyada savaş görmektir. Rüyada savaş görmek, kişinin aile bireyleri ile arasının açılacağına ve ciddi tartışmaların yaşanacağına işaret eder. Rüyada büyük savaşın içinde kalmak ise rüya sahibinin sevdiği iki insanın birbiri ile kavga edeceğine ve bu durumda ikisinin arasında kalacağına işaret edilmektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüyada Savaş Görmek 

  Rüyada savaş görmek, ev halkı ile aranın açılması ve büyük tatsızlıklar yaşanması anlamına gelir. Rüyasında savaş olduğunu gören bir kişi eğer evli ise eşi veya çocuklarıyla, bekarsa anne ve babası ile arası ciddi derecede bozulacaktır. Çıkacak olan ciddi tartışmalar ile birlikte ev halkında büyük fırtınalar kopacak ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

  Rüyada Büyük Savaşın İçinde Kalmak 

  Rüyada büyük savaşın içinde kalmak, arada kalmak ve ne yapacağını bilememek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin çevresinde çok sevdiği iki kişinin tartışma yaşayacağına işaret edilir. Bu iki insanı ayırmak ve barıştırmak isteyecek olan rüya sahibi ne yapsa eli boş dönecek. Bu iki insanın arasında kalacak olan rüya sahibi büyük bir çıkmaza girecektir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüyada Savaşa Hazırlanmak

  Rüyada savaşa hazırlanmak, rüyayı gören kişinin başından sıkıntı ve kederli günlerin geçeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin hiç beklemediği andan itibaren başından kötü olaylar arka arkaya geçmeye başlayacaktır. Bu kötü olayları def etmek isteyecek olan rüya sahibi sonunda kendisini savaşmaya hazırlayacak. Büyük uğraşlar sonucunda tüm kötü günleri geride bırakmayı başaracak olan rüya sahibi sonunda huzurlu hayatını elde etmeyi de başaracaktır.

  Rüyada Savaştan Kaçmak

  Rüyada savaştan kaçmak, kişinin yapacağı bazı yanlış davranışların sonucunun ağır olacağına ve itibar kaybetmeye işaret eder. Rüyasında bir savaştan kaçtığını gören kişinin başta iş hayatı olmak üzere sosyal hayatında verecek veya yapacak olduğu yanlış işler sonrasında başı belaya girecek. Özellikle en sevdiği kişilerin kendisi hakkında kötü düşünmesine yol açacak olan bu davranışlar sonrasında rüya sahibi insanlar tarafından büyük itibar kaybedecektir. Sevilen birisi olmasına rağmen insanların gözünden düşecek olan rüya sahibi hatasını anlasa da çok geç olacaktır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow