hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Terazi Erkeği Akrep Kadını Burç Uyumu... Akrep Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Terazi Erkeği Akrep Kadını Burç Uyumu... Akrep Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Burçlar arasında belli uyumlar vardır ve bu durum özellikle ilişkiler kapsamında önemli yer taşır. Söz konusu kadın ve erkek ilişkisi olduğu zaman ise burçlar en çok bakılan yerler içerisinde gelir. Bu bağlamda terazi erkeğiyle akrep burcu kadınının ne kadar uyumlu olup olmadığı da merak edilmektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Genel çerçevede birbirlerini oldukça güzel şeyler öğretebilecekleri bu konuda ilk sırada yer alır. Özellikle akrep burcu kadını ile terazi erkeğinin birbirine karşılıklı olarak verebilecekleri pek çok bilgi ve paylaşım yer alır. Terazi burcu genelde baskıyı sevmeyen bir burç iken, akrep burcu da baskı gerçekleştirmeyen bir karakter çizer.

  Terazi Erkeği Akrep Kadını Burç Uyumu

  Terazi erkeği ile akrep kadınının burç uyumu oldukça güçlüdür. Çünkü Tabiri caizse birbirlerini tamamlayan bir yapıya sahip olduklarını söylemek mümkündür. Özellikle de birbirlerinden çok şey öğrenecekleri bir bütünlük oluşturabilirler. Teraziler genelde İnsanların iyi yönlerine yönelirken, akrepler ise daha çok kötü kısımlarına yönelirler.

  Bu durum karşılıklı paylaşım üzerinden etkili bir birleşim sağlayabilir. Tabii diğer yandan zorlayıcı ama olabilir bir ilişki şeklinde de ön plana çıkar. Çünkü terazi erkeği sahiplenici bir etkiye sahipken, akrep kadını aşık olmadan buna kolay kolay izin vermez. O yüzden tanışma evresinde terazi erkeğinin buna biraz dikkat etmesi büyük önem taşır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Akrep Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Akrep kadını ile terazi erkeği olduğu zaman özellikle ilk tanışma evresine dikkat etmek çok önemlidir. Çünkü ilk başta karşılıklı bir ısınma olur ise ileride güçlü bir bağ kurmak mümkün. Ancak terazi erkeğinin sahiplenme duygusu ile akrep kadının özgürlükçü yanı ilk başta ters etki yaratabilir. Diğer yandan ikisinin ortak noktası zeka olarak öne çıkar.

  Zekice yapılan birçok farklı espriyi her ikisi de kolayca anlar. Diğer yandan terazi erkeği doğruya doğru ve yanlışa yanlış demekten asla vazgeçmez. Aynı şekilde akrep kadını yine doğrucudur. O yüzden bunlar ele alındığında karşılıklı bir uyumun söz konusu olabileceğini ifade etmek gerekir.

  Akrep Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl Bir İlişki Kurar?

  Bazı uyumlu yanları ile beraber bazı zıt yanlarının olduğunu söylemek mümkün. Ancak her ne kadar zorlayıcı bir ilişki olsa dahi yine de akrep kadını ile terazi erkeği iyi bir ilişki kurabilir. Zira terazi erkeği çok aktif ve sosyal bir yapıya sahiptir. Ancak bunun aksine akrep kadını daha sakin ve sessiz bir yapıya sahiptir.

  O yüzden terazi erkeğinin sosyal olma isteği akrep kadınının sinirini bir miktar bozabilir. Tabii her ne kadar zıt kısımları olsa dahi ortak kararlar alabilecekleri noktalar öne çıkmalıdır. Böyle durumlarda ise akrep kadını ile terazi erkeği uzun vadede güzel bir ilişkiye sahip olabilir. Ancak birbirlerinin sınırlarına mutlaka saygı duymaları en önemli husustur.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA