hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Terazi Erkeği Balık Kadını Burç Uyumu... Balık Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Terazi Erkeği Balık Kadını Burç Uyumu... Balık Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Burçlar, kişilerin uyumu yakalayıp yakalayamayacağı burç uyumları ile kolaylıkla anlaşılabilir. Burçların, insan karakteri üzerinde yadsınamayacak bir etkisi vardır. Bu nedenle de insanlar sevdikleri kişilerle arasında uyum olup olmadığını sıkça araştırır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Terazi Erkeği Balık Kadını Burç Uyumu

  Terazi burcu erkeği ve Balık burcu kadını arasında garip bir ilişki vardır. Bu ilişki, kesinlikle iki harita arasında bulunan diğer uyumlara bağlı olarak sonuç verir. Çünkü her iki burç da güzelliklerin farkında, kibar ve uyum arayan kişiler olmalarına rağmen farklı dünyaların insanları olarak bilinir.

  Terazi burcuna göre Balık burcu daha fazla hassas ve çoğu zaman kendini kurban edebilen, her zaman daha çok altta kalan ve genellikle de karmaşık biridir. Çünkü Terazi burcu, oldukça öncü bir burçtur ve yumuşak bir görünüme sahip olsa da kontrolü usul usul elde tutmak ister. Balık burcunun da buna hiçbir itirazı yoktur.

  Balık Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl Anlaşır? 

  Terazi burcu Balık burcunun çok kararsız olduğunu görürse, kendini boşlukta hissedebilir. Aynı zamanda ilişki onun için eski anlamını kaybedebilir. Bu birliktelik, iş hayatında, sanatla ilgili konularda, uygun roller içinde de başarılı sonuçlar verebilir. Ama bu çok uzun vadeli bir birliktelik olmayabilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Genellikle iki burcun da birbirine uyum göstermesi aslında hiç kolay olmaz. Balık burcu, duygusal bağlar ararken, Terazi burcu ise, bu duygusallığı her zaman sağlayamayabilir. Taraflar bu ilişkide birbirlerinden tam olarak ne istediklerini aslında bilemeyebilirler ve dışsal etkilere karşı da çok açık bir duruma gelebilirler.

  Balık Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği

  Balık burcu kadını ve Terazi burcu erkeği, ilk tanıştıkları zaman aralarında sihirli bir çekim gücü olur. İki taraf için de farklı bir ilişki deneyimi yaşanabilir. Çünkü ikisi de aslında birbirinden çok farklıdır. Balık burçları çok şefkatli ve yardımseverdir. Terazi burçları ise, bir duygudan bir duyguya aniden geçiş yapabilen çok değişken bir ruh haline sahip olan kişilerdir.

  İki taraf da kafalarında kalıplaşmış olan düşünceleri bir kenara koyarsa düzgün bir ilişki kurabilirler. Aksi halde kafalarında kurdukları idealist düşünceler nedeni ile ıstırap çekerler. İki tarafın da olumsuz düşüncelerini bir kenara bırakarak görüşmek için çabalamaları gereklidir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Düzgün bir ilişki kurulabilmesi için de öncelikle Balık burcunun sınırlarını belirlemeyi öğrenmesi gerekir. Terazi burcunun da sınavlardan biraz kurtularak ilişkiyi gerçekten istemesi gerekir. Ama bu şekilde bu ilişki her zaman mümkün olabilir. Yoksa bu ilişkinin yürümesi ve kurulması çok mümkün olmaz.

  Balık Kadını İle Terazi Erkeği Aşk Uyumu

  İkisi de bu dünyaya aşkı tanımak için gelmiş olan iki burçtur. Terazi burcu, çok sosyal bir burç olarak bilinir ve hep gezmek ister. Balık burcu ise hem partneri ile birlikte dış dünyaya açılmak, hem de bazı zamanlarda yalnız kalmak ister. Onun bu durumu anlayışlı bir şekilde karşılanırsa Balık burcu, partnerini mutlu etmek için her şeyi yapar.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA