hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yengeç Burcu Kadını Özellikleri: Yengeç Kadınının Cinsellik Ve Aşk Hayatı

  Yengeç Burcu Kadını Özellikleri: Yengeç Kadınının Cinsellik Ve Aşk Hayatı
  expand

  Yengeç burcu kadınları her zaman duygusal ve sakin yapılarıyla bilinir. Bu yüzden yengeç burcu kadınları, karşısındakinin onu anlamasını bekler. Bununla beraber yengeç burcu kadınları, karmaşık duygulara sahiplerdir. Bu tür zamanlarda, yengeç kadınlarını anlamak çok zordur.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yengeç burcu kadınını yakından tanımayı isteyen kişiler adına, bilgi vermek oldukça faydalı olacaktır. Yengeç burcu kadınları, kırılgan ve hassaslardır. Geçmişinden kopamayan yengeç kadınları, kalplerini başkalarına çok zor açarlar.

  Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

  Yengeç burcu kadınlarının en önemli özellikleri, duygusal ve sakin yapıya sahip olmalarıdır. Yengeç burcu kadınları, anaç ve merhametli duygulara sahiptir. Bunun dışında bir anı bir anına tutmayan yengeç burcu kadınları, hem aynı anda mutlu olabilir hem de üzülebilir. Yengeç burcu kadınlarını eleştirmemek gerekir.

  Eleştirilmekten hoşlanmayan yengeç burcu kadınları, eleştirmekten çok keyif alır. Yengeç burcu kadınları, erkeğini benimseyen, yuva kurabilen kadınlardır. Aşkı yüreğinde hisseden yengeç kadınları, kolay bağlanır ve asla bırakamaz. Elinden geleni ardına koymayan bu burcun kadını, karşısındakinin de aynı tutumu göstermesini ister. Erkeğin bu burcun kadınına vermiş olduğu değer, yengeç kadınları için çok gerekli ve önemlidir.

  Yengeç Kadınının Cinsellik Hayatı

  Yengeç kadınının cinsel hayatı aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  - Yengeç burcu kadınları, cinsel yaşamda utangaç bir yapıdadırlar. Cinsel yaşamlarında, ilk adımı karşıdan bekleyen yengeç burcu kadınları, ilişkide kendilerini her zaman geri planda tutmak isterler. Arzu ve isteklerini kendine saklayan yengeç burcu kadınları, eşlerinin attığı adımlardan sonra tüm arzusunu karşı tarafa belli edebilir.
  - Yengeç burcu kadınları, sevdiklerinden ayrılsa dahi, bir başka kişiyle kolay kolay birliktelik kurmazlar. Sevdiği adama sadık olmaları, yengeç burcu kadınlarını en çekici kılan özelliklerden biridir. Tek gecelik ilişkiden hiç haz etmezler.
  - Yengeç burcu kadınları; duygusal bir yapıya sahip oldukları için sevdiği adama ne denli bağlıysa cinsel hayatı da o denli tutkuludur.
  - Yengeç burcu kadınlarının, ilişkisinde birden fazla fantezisi olabilir ancak bunları eşine belirtmekten çekinir.
  - Kolay kolay bir şeyi unutmayan yengeç kadınlarının hafızası oldukça güçlüdür. Cinsel ilişkide kendilerini geride tutan yengeç kadınları, ilk önce partnerinin istek ve arzularını düşünürler.

  Yengeç Kadınının Aşk Hayatı

  Yengeç kadınlarının aşk yaşamı aşağıdaki gibi olacaktır;

  - Yengeç burcu kadınları, aşkından emin olurlarsa, partnerine karşı çok sadık olur.
  - Yengeç burcu kadınları, çok ince detayları bile hatırlar. Sayılar ve tarihler yengeç kadınları adına çok önemlidir.
  - Yengeç kadınları sevdiği erkeklerden başkasına bakmaz. Sadece sevdiği adamı düşünür.
  - Yengeç kadınları, sevdiği adamı sahiplenirler. Sevdiği adama karşı sahiplenici tutum sergileyen yengeç kadınları, eşini mutlu edebilecek ve çok iyi anne olacak bir kadındır.
  - Yengeç burcu kadınları, karşısındaki erkeğin sayılara ve tarihlere önem vermesini çok ister. Bununla beraber aksi olması durumunda yengeç kadınları sevilmediğini düşünebilir.
  - Yengeç burcu kadınlarının kalbini kırmamak çok önemlidir. Çünkü kalbi kırılan yengeç kadınının dönüşü çok zordur.
  - Bu burcun kadınları ne kadar çok sevilirse, o kadar bağlı olurlar. Bunun yanı sıra yengeç kadınları, kıskançlık duyguları da artar. Ona verilen değer kadar değer alınacaktır.

  Yengeç Burcu Kadını Etkilemek

  Yengeç burcu kadını seviliyor ise ve onu etkilemek isteniyorsa, yengeç burcu kadınlarının kolay kırılan ve hassas bir yapıya sahip olduğu unutulmamalıdır. Bununla beraber yengeç burcu kadınları üzülmemeli, bu duruma ekstra dikkat edilmelidir.

  Yengeç burcu kadınları, arkadaşları açısından saygı duyulan ve sevilen erkeklerden hoşlanmaya başlar. Bunun dışında bakımına özen gösteren, kendine güvenen, modayı yakından takip eden erkeklerden hoşlanırlar. Bütün bunlar, yengeç burcu kadınlarını etkilemek adına yeterli olacaktır. Yengeç burcu kadınlar için duygular her şeyden önce gelmektedir. Bu yüzden ilk önce duygulu bir yaklaşım sergilemek doğru olacaktır.

  Yengeç Burcu Kadınının Hoşlandığı İdeal Erkek Tipi

  Yengeç burcu kadınları, kendilerini her daim özel hissettiren ve önem veren erkeklerden hoşlanırlar. Devamlı farklı ortamlarda takılıp, gözü dışarıda olan erkekler yengeç burcu erkekleri için uygun değildir. Sırlarını güvenip anlatacağı, yanında huzuru hisseden erkeklerden hoşlanırlar. Yengeç burcu kadınları için, sevdiği erkeğin merkezinde olmak oldukça önemlidir. Bu durum yengeç kadınıyla ilişki kurmakta en önemli unsurdur. Yengeç kadınları, kıskanç bir yapıya sahiptir.  

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow