hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yengeç Erkeği Yay Kadını Burç Uyumu... Yay Kadını İle Yengeç Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Yengeç Erkeği Yay Kadını Burç Uyumu... Yay Kadını İle Yengeç Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Yengeç erkeği ile Yay kadını ilk zamanlarda anlaşamasalar da zaman geçtikçe birbirlerine uyum sağlayabilirler. Paylaşımları arttıkça birçok problemi geride bırakırlar ve güzel bir ilişki yaşayabilirler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yengeç Erkeği Yay Kadını Burç Uyumu...

  Biri ateş biri su grubundan olan Yengeç ile Yay birbirlerine tamamen zıt elementlere sahiplerdir. Dolayısıyla Yengeç ve Yay burcunun beklentileri ve kişilikleri de birbirlerinden farklıdır. En önemsiz meselelerde dahi uzun süreli tartışmalara girebilir ve ortada hiçbir neden yokken birbirlerini kırabilirler. Eğer tüm uyumsuzluklara rağmen beraber olmayı ve kendilerini değiştirmeyi düşünürlerse anlaşmaları ve beraber vakit geçirmeleri mümkün olabilir.

  Yay Kadını İle Yengeç Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Yengeç erkeği ayran gönüllü olduğundan her beğendiği ve güzel bulduğu kadına aşık olduğu sanabilir. Onlar için dış görünüş önemli olduğundan birçok kadını beğenebilir ve ona hayranlıkla aşık olduğunu sanır. Yay kadını ise tüm konularda olduğu gibi aşk konusunda da seçicidir ve uzun süreli ilişki yaşamak için temkinli davranır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yay kadınının büyük duygular hissetmesi için karşısındaki ile vakit geçirmesi ve onu çok iyi tanıması gerekir. Yay kadını sevgisini gösterme konusunda zorluk yaşadığı için Yengeç erkeğiyle çok uyumlu olmayabilir. Yengeç erkeği daha çok sevgisini belli eden ve kendisi ile ilgilenen bir partner ister. 

  Yengeç Erkeği Yay Kadını Burç Uyumu... Yay Kadını İle Yengeç Erkeği Nasıl AnlaşırYengeç Erkeği Özellikleri

  Yengeç burcu erkekleri dengeli ve sakin bir kişiliğe sahip olurlar. Duygularını çok derinden ve içten yaşadıkları için gizemlilerdir ve çevreleri tarafından merak edilirler. Her bulunduğu ortama kolaylıkla uyum sağlayabilen Yengeç erkeğinin dünya üzerinde anlaşamayacağı kimse yoktur.

  Aile kavramı onlar için çok önemli olduğundan erken yaşta aşık olmak ve baba olmak isteyebilir. Çocuklara çok düşkün olan Yengeç erkeklerinin koruma içgüdüsü de çok yüksektir. Sevdiklerini her zaman korumak ve kollamak isteyen Yengeç erkeği onlara zarar gelmesini istemez.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Alıngan oldukları için bazen insanlarla aralarına çok çabuk mesafe koyabilir ve kendi içlerine çekilebilirler. Yengeç erkeği güvenebileceği ve sadık bir partner ile beraber olmak ister. Eğer böyle birini bulur ve aşık olursa evlenerek güzel bir hayat geçirebilir. 

  Yay Kadını Özellikleri

  Yay kadını becerikli ve aynı zamanda yetenekli bir kişiliğe sahiptir. Pek çok işte başarılı olan Yay kadınlarının sabırlı oldukları da bilinmektedir. Genelde hayata iyi yönünden bakan Yay kadınları heyecanlıdır ve hareketleri oldukça hızlıdır. Genelde uzun boylu olan Yay kadınları ince bir fiziğe sahip olmaktadır. Çekici bir yüzleri ve güzel bir vücutları olduğundan girdikleri ortamda beğenilmeleri muhtemeldir.

  Pratik insanlar oldukları için hayatları kolaydır ve yakınlarının hayatlarını kolaylaştırmak için de çaba gösterirler. Yeni şeyler öğrenmek ve araştırma onlar için bir tutku halini almıştır. Her zaman bir heyecan arayışı içinde olan Yay kadınları çok yönlü kişilikleri sayesinde birçok kültürden insanla da anlaşabilir. Yay kadınının olumsuz özellikleri bazen patavatsız olabilmesi ve heyecanından dolayı dikkatsizliğinin bulunmasıdır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA