hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  TÜYAP Kitap Fuarı ne zaman, hangi tarihlerde? İstanbul TÜYAP kitap fuarı nerede?

  TÜYAP Kitap Fuarı ne zaman, hangi tarihlerde İstanbul TÜYAP kitap fuarı nerede
  expand

  Türkiye'nin en büyük ve en önemli kitap fuarlarından biri olan TÜYAP Kitap Fuarı'nın tarihleri kitapseverler tarafından araştırılıyor. Her yıl İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen bu fuar yaklaşık bir hafta süresince devam ediyor. Peki, TÜYAP Kitap Fuarı ne zaman, hangi tarihlerde? İşte detaylar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu yıl 40'ıncı kez ziyaretçilerine kapılarını açacak olan TÜYAP Kitap Fuarı'nın ne zaman, hangi saatler içinde ziyaretçi ağırlayacağı merak ediliyor. Kültür etkinliğine ve yüzlerce imza gününe ev sahipliği yapan İstanbul Kitap Fuarı, 1000'i aşkın yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla kitapseverlerle buluşacak. Fuarda 376 kültür etkinliği gerçekleştirilecek, 200’den fazla yazar kitaplarını okurlarına imzalayacak. Türkiye Yayıncılar Birliği’nden Yayıncılık Özel Ödülleri ise 30 Ekim 2023 Pazartesi akşamı 40. İstanbul Kitap Fuarı kapsamında düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek .

  TÜYAP KİTAP FUARI NE ZAMAN?

  40. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 28 Ekim–5 Kasım 2023 tarihleri arasında düzenlenecek. Tüyap Kitap Fuarı kapsamında, panel tartışmaları, söyleşiler, atölye çalışmaları ve çocuklar için özel etkinlikler gibi birçok kültürel ve sanatsal aktivite düzenlenir. Bu aktiviteler, kitap severlerin edebiyat dünyasının önde gelen isimleriyle doğrudan iletişim kurmalarını ve farklı konularda bilgi edinmelerini sağlar.

  TÜYAP KİTAP FUARI ZİYARET SAATLERİ

  -Hafta sonu (28 -29 Ekim - 4 Kasım 2023) 10.00-20.00
  -Hafta içi (30-31 Ekim - 1-2-3 Kasım 2023) 10.00-19.00
  -5 Kasım 2023 10.00-19.00

  TÜYAP KİTAP FUARI 2023 GİRİŞ ÜCRETİ NE KADAR?

  TÜYAP Kitap Fuarı'na giriş öğrenci, öğretmen, çocuk, emekli ve engellilere ücretsizdir. Geri kalan vatandaşlar ise 20 TL giriş ücreti ile fuara giriş yapabilir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow