hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Zengo oyuncuları ve konusu: Zengo filmi nerede çekildi?

  Zengo oyuncuları ve konusu: Zengo filmi nerede çekildi
  expand

  Yönetmen koltuğunda Şahan Gökbakar ve Müge Manuş'un oturduğu, Yasemin Sakallıoğlu, Dilşah Demir, ve Ece İrtem gibi yetenekli isimlerin rol aldığı "Zengo", bu akşam TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. 2020 yapımı olan bu komedi filmi, izleyenlere kahkaha dolu anlar vaat ediyor. Film, ünlü bir modacı olmayı hayal eden fakat bu süreçte kendini kıyasıya bir rekabetin içerisinde bulan genç bir kadının yaşadıklarını anlatıyor. Peki, Zengo filmi nerede çekildi? İşte Zengo filmi oyuncuları ve konusu...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Geçtiğimiz yıllarda sinemalarda izleyiciyle buluşan Zengo filmi bu akşam TV ekranlarında yer alıyor. Başrollerini günümüzün parlayan yıldızı Yasemin Sakallıoğlu'nun yer aldığı Zengo filmi hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, Zengo oyuncuları kimdir, nerede çekildi? İşte Zengo filmi konusu ve merak edilenler... 2020 yılı yapımı Zengo filmi televizyon ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. İşte Zengo filmi hakkında bilgiler... 

  ZENGO FİLMİ KONUSU NEDİR?

  Genç bir kadın olan Zerrin, yaşadığı mahallenin kentsel dönüşüme girmesi ile kendisini bir anda lüks bir hayatın içinde bulur. Sonradan görme olmasının yanı sıra eğlenceli bir kadın olan Zerrin, mahallesindeki kadınlara kendi yaptığı tasarımlarını giydirir. Ünlü bir modacı olmanın hayalini kuran Zerrin, çocukluğundan beri rekabet halinde olduğu Menkibe'nin tasarımlarını çalıp, defile düzenlediğini öğrendiğinde deliye döner. Bunun üzerine genç kadın, terzisi ve en yakın arkadaşı olan Fazilet'i de yanına alarak, hayatının değişmesine neden olacak zorlu bir maceraya atılır.

  ZENGO OYUNCULARI KİMLER?

  Filmin oyuncu kadrosunda Yasemin Sakallıoğlu, Dilşah Demir, Ece İrtem, Şahan Gökbakar, Yasemin Sakallıoğlu, Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar, Gökhan Atılmış yer alıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ZENGO FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

  Zengo filmi İstanbul Bakırköy'de çekildi. Filmin çekimleri ayrıca İstanbul'un farklı ilçeleri ve mekanlarında gerçekleştirildi.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow