hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bu akşam MasterChef eleme adayı kim oldu? MasterChef'te dokunulmazlığı kim aldı? 30 Kasım 2023 MasterChef potaya kim gitti?

  Bu akşam MasterChef eleme adayı kim oldu MasterChefte dokunulmazlığı kim aldı 30 Kasım 2023 MasterChef potaya kim gitti
  expand

  TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye All Star yarışmasında bu akşam yeni eleme adayları belli oldu. Alican'ın elendiği hafta sonrasında potasına girme heyecanı yaşanıyor. Eleme potasına giren üçüncü aday belli oluyor. Peki ama MasterChef'te eleme adayı kim oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliği yaptığı yarışmada bu akşam eleme adayı netleşiyor. Haftanın yeni eleme adayı potaya gönderiliyor.Peki ama eleme adayı kim oldu?

  MasterChef eleme adayı kim oldu?

  MasterChef Türkiye All Star yarışmasında ilk etapta takım oyunu oynandı.Takım oyununda yarışmacıların yaratıcılıklarının zorlandığı yemekler yapıldı. Mavi takımın kazandığı oyun sonrasında Kırmızı takımda bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununun kazananı Cemre oldu. Ayrıca takım oylaması sonucunda eleme adayı olarak Eren'in ismi daha çok yazıldı. Eren, ''Potadan korkuyorum. Zorlu bir pota.'' dedi. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow