hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Squid Game 2. sezon tarihi! Squid Game 2. sezon ne zaman başlayacak?

  Squid Game 2. sezon tarihi Squid Game 2. sezon ne zaman başlayacak
  expand

  Squid Game dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Squid Game Türkçe anlamı "Kalamar Oyunu" olan dizi, 17 Eylül 2021 tarihinde dünya çapında yayınlanan Güney Kore yapımı bir drama dizisidir. Kasım 2021 itibarıyla en çok izlenen dizi oldu. 94 ülkede en çok izlenen program hâline geldi ve 142 milyondan fazla kişi tarafından izlendi. Peki, Squid Game 2. sezon ne zaman başlayacak? İşte, Squid Game 2. sezon tarihiyle ilgili bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İlk sezonuyla büyük bir yankı uyandıran Squid Game dizisinin, 2. sezonu heyecanla bekleniyor. Güney Kore yapımı bir drama dizisinde zorlu oyunlar ve oyunlarda yer alan yarışmacılar oldukça dikkat çekmişti. Squid Game'de Seong Gi-hun karakterine hayat veren Lee Jung-jae, 2. sezon çekimlerinin ilk sezona göre daha uzun süreceğini açıklamıştı. Diziye ilişkin müjdeli haber geçtiğimiz zamanlarda geldi ve yeni sezon tarihi belli olmaya başladı.

  SQUİD GAME 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

  İlk sezonu 17 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan ve tüm dünyayı kasıp kavuran dizinin ikinci sezonu için geri sayım devam ediyor. Squid Game'in yeni sezon tarihiyle ilgili yapılan açıklamada 2. sezonunun 2023 Kasım ayında çıkacağı duyurulmuştu. Fakat dizi Kasım ayında hangi gün yayınlanacak henüz açıklanmadı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow