hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  O Kız dizisi konusu ve oyuncuları: O Kız dizisi ne zaman başlıyor?

  O Kız dizisi konusu ve oyuncuları: O Kız dizisi ne zaman başlıyor
  expand

  Yeni sezonda Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan O Kız dizisiyle ilgili detaylar merak ediliyor. Etkileyici konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken dizi 21 Eylül'de ekranlarsa olacak. Peki, O Kız dizisi uyarlama mı, nerede çekiliyor? İşte O Kız dizisi konusu ve oyuncuları…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  O Kız dizisiyle ilgili pek çok detay gündemde yer almaya başladı. Çekimlerinin yakın zamanda başlayacağı dizi için oyuncular okuma provası için bir araya geldi. Yapımını Focus Film, yönetmenliğini Özlem Günhan’ın üstlendiği dizinin senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Dizinin kış sezonunda ekranlara gelmesi bekleniyor. Kanal D'nin yeni dizisi O Kız 21 Eylül Çarşamba 20.00'da Kanal D'de başlıyor.

  O KIZ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

  Erkan Petekkaya sürpriz bir karakterle izleyici ile buluşacak. Ters köşe bir karakterle ekrana gelecek olan usta oyuncu, O Kız'da Kadir karakterine hayat verecek. Kadir’in, 45 yaşında olmasına rağmen 5 yaşında bir çocuğun saflığıyla algıladığı hayat, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak.

  O Kız dizisi konusu ve oyuncuları: O Kız dizisi ne zaman başlıyorO KIZ DİZİSİ KADİR KARAKTERİ

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ters köşe bir karakterle ekrana gelecek olan usta oyuncu, O Kız'da 'Kadir' karakterine hayat verecek. Kadir’in, 45 yaşında olmasına rağmen beş yaşında bir çocuğun saflığıyla algıladığı hayat, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak.

  O KIZ DİZİSİ SİTARE KARAKTERİ

  Merakla beklenen dizide Sitare karakterine başarılı oyuncu Sezin Akbaşoğulları hayat verecek. Sitare, 30’lu yaşların sonunda, güzel ve yırtıcı bir iş kadını. Sadece güzelliği ve seksapeliyle değil cool duruşu, karizması ve başarısıyla da baş döndürücü bir kadın. Dünün reklam ajansı patroniçesiyken, yeniliklere açık, iyi koku alan burnuyla geleceğin sosyal medyada olduğunu öngörmüş ve sektörün en köklü sosyal medya ajansının sahibi olmuştur.

  O Kız dizisi konusu ve oyuncuları: O Kız dizisi ne zaman başlıyorO KIZ DİZİNİN OYUNCU KADROSU

  Erkan Petekkaya(Kadir)
  Sezin Akbaşoğulları (Sitare)
  Cengiz Orhonlu(Ozan)
  Dilin Döğer (Zeynep)
  Macit Koper (İsmail)
  Asiye Dinçsoy (Türkan)
  Orhan Kılıç (Fevzi)
  Ayten Uncuoğlu (Fatma)
  Münire Apaydın (Nimet)
  Ilgın Çakır (Mine)
  Melih Selçuk (Salih)
  Ece Efe(İpek)
  Göktuğ Yıldırım (Mustafa)
  Cem Kurtoğlu (Arkın)
  Deniz Bakacak (Seda)
  Mustafa Konak (Yusuf)
  Nehir Gökdemir (Esma)
  Zeynep Sönmez (Seher)

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  O KIZ DİZİSİ TANITIM

  Kanal D, yapımını Content House'nin gerçekleştirdiği yeni dizisi 'O Kız'ın ilk tanıtımını yayınladı. Yeni sezonda ekrana gelmeye hazırlanan dizide, baba ve kızı canlandıran Erkan Petekkaya ve Dilin Döğer, ilk kez birlikte izleyici karşısına çıkacak.

  O Kız dizisi konusu ve oyuncuları: O Kız dizisi ne zaman başlıyor

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow