magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı, çarşamba gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı, çarşamba gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu 10 Nisan 2019 Çarşamba günü çeyrek altını kazanan yarışmacıyı gösterdi. Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yerini alan programda bugün önemli gelişmeler yaşandı. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi açıklanmadan önce neler oldu ve dünkü puan durumu nasıl şekillendi?

Gelinim Mutfakta gün birincisi kaynanaların yemeklere verdikleri puanların toplanmasının ardından ortaya çıktı. Hafta ortasında puan durumunun yavaş yavaş şekillenmeye başladığı programda beklenmedik gelişmeler oldu. Peki, günün kazananı kim ve sonuçlar nasıl şekillendi?


Yeni yarışmacının ikinci gününde çeyrek altını kazanması bugünün de gündeminde yer aldı. Güngör başarıya erken ulaşmanın mutluluğunu yaşarken diğer gelin adayları da onun açıklamalarını değerlendirdi.


GELİNİM MUTFAKTA 10 NİSAN 2019 PUAN DURUMU


Kanal D’nin fenomen yarışmasında günün kazananı verilen puanların ardından ortaya çıktı. Kaynanalar puan verdikleri yemeklerin kimlere ait olduğunu bilmeden değerlendirmelerini yaptı ardındansa kendi gelinlerine kaç puan verdikleri açıklandı.


8 puanla Ezgi sondan ikinci oldu. En yüksek puanı alan ve çeyrek altının sahibi olan isim 18 puanla Güngör oldu. Beyza ise 10 puanla günü ikincilikle tamamladı.


11 NİSAN GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS