magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu 11 Mart gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu 11 Mart gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu yeni haftanın ilk gününde gün birincisi olan yarışmacıyı gösterdi. 11 Mart 2019 Pazartesi günü programa katılan yeni isimlerle birlikte yarışmaya devam eden isimler bugün de kıyasıya rekabet yaşadı. Peki, Gelinim Mutfakta 11 Mart 2019 gün birincisi açıklanmadan önce programda neler yaşandı?

Gelinim Mutfakta günün birincisi kaynanaların yemekleri tatmalarının ardından belirlendi. 11 Mart 2019 tarihli yeni bölümde çeyrek altının sahibi olabilmek için mücadele eden yarışmacılar rekabet halinde oldu. Peki, Gelinim Mutfakta’da geçen hafta neler olmuştu?

GEÇTİĞİMİZ HAFTA KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta’da son kayınvalidenin de önüne gelen yemeklere puan vermesinin ardından haftanın en yüksek ve en düşük puanını alan isimler belli oldu. Önceki hafta Nergis ve kayınvalidesi Filiz yarışmaya veda etti.

Yarışma kuralları gereği haftanın birincisi 5 altın bileziğin, gün birincisi ise çeyrek altının sahibi oldu. Hafta boyunca en düşük puanı alan gelin ve kayınvalide ise yarışmadan elendi.

GELİNİM MUTFAKTA 11 MART PUAN DURUMU

Yeni haftanın ilk gününde önemli gelişmelerin yaşandığı programda kaynanalar yemekleri tatmaya başladı. Puanlamaların yapılmasıyla birlikte de günün lideri ortaya çıktı.

Günün en düşük puanını alan gelini 11 puanla Ezgi oldu. 

12 MART GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Pazartesinin en düşük puanını alan ikinci gelini ise 12 puanla Neslihan oldu. Böylece yeni yarışmacı haftaya 12 puanla başlamış oldu.

Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelin 15 puanla Güneş oldu. Gülcan ise 13 puan toplayarak ikinci oldu.

 BU HAFTA GELİNİM MUTFAKTA'YA KİMLER KATILDI?

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS