magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu: 12 Mart gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu: 12 Mart gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi 12 Mart 2019 tarihli yeni bölümde puan durumu açıklandıktan sonra ortaya çıktı. Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan fenomen programa dün iki yeni isim katılmıştı. Peki, yeni gelin adayı dün neler yaptı ve Gelinim Mutfakta puan durumu açıklanmadan önce hangi olaylar yaşandı?

Gelinim Mutfakta puan durumu 12 Mart 2019 günü hangi yarışmacının Salı gününü liderlikle tamamlayacağını gösterdi. Aynur ve Neslihan Gökçül’ün yarışmaya katıldığı haftada programda beklenmedik gelişmeler yaşandı. Yeni gelin adayı ilk bölümünde 12 puanla günü sonran ikinci sırada tamamladı.

Neslihan, kaynanası Aynur Hanımın kendisi ile ilgili hazırladığı "Kötü Huy Listesi" karşısında şok oldu.
Aynur Hanım, gelini Neslihan için hazırladığı "Kötü Huylar" listesini okuyarak önce diğer kaynanaları, sonra da gelini Neslihan'ı çok şaşırttı. Listede şu maddeler vardı: 1- İnatçı, 2- Çok uykucu, 3- Çok gezenti, 4- İstediğini elde edene kadar kıyameti koparır, 5- Çok yüksek sesle konuşur, 6- Pinti... Neslihan ise, listedeki bazı maddelere itiraz etti ve kendisini savundu. Fatih Ürek bu listeyi gün sonu değerlendirmesine taşıdı. Aynur Hanım ile Neslihan arasındaki bu tartışmaya diğer gelinler ve kaynanalar da katıldılar.

GELİNİM MUTFAKTA GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programında yeni haftanın ikinci gününde kaynanalar yemekleri tadarak puanlamalarını yaptı. Elde edilen puanlamalar sonrasında günün lideri ve sonuncusu ortaya çıktı. Haftalık bazda büyük önem taşıyan puanlar genel tabloyu da şekillendirdi.

13 MART ÇARŞAMBA GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Günün en düşük puanını alarak birinci olan isim 10 puanla Gülcan ve Neslihan oldu.

Günün en yüksek puanını alan gelinler 15 puanla Ezgi ve Güneş oldu. Yapılan kura çekimi sonrasında adı çıkan Güneş birinciliği kaptı.

BU HAFTA KİMLER KATILDI?

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS