magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 16 Eylül Pazartesi gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu... 16 Eylül Pazartesi gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu Reyhan Hanım ve Ezgi’nin vedasının ardından ekrana gelen ilk bölümde gün birincisi olan yarışmacıyı gösterdi. Kanal D ekranlarında hafta için her gün yarışma tutkunlarıyla buluşan programda bugün yeni isimler kadroya katıldı. Peki, yeni yarışmacıların ilk performanslarını sergilediği 16 Eylül’de Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi 16 Eylül 2019 tarihli haftanın ilk programda çeyrek altını hanesine yazdıran isim oldu. Yeni haftanın ilk bölümünde programa katılan yarışmacılar ise oldukça iddialı açıklamalarda bulundu. İşte Gelinim Mutfakta puan durumu açıklanmadan önce fenomen yarışmada meydana gelen olaylar…


Programa yeni haftada iki yeni yarışmacıların katılmasıyla Reyhan Hanım ve Ezgi bir kez daha anıldı. Sürpriz olarak katılan diğer yarışmacılar ise herkesi şaşırtacak.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 16 EYLÜL


Hafta için her gün Kanal D ekranlarında yerini alan fenomen yarışmada bugün ilk puanlamalarını alan adayların durumları da belli oldu. Kaynanalar yine her zaman olduğu gibi hangi yemeği kime ait olduğunu bilmeden puanlamayı yaptı ve günün liderini belirledi. Günün lideri aynı zaman yeni haftanın ilk çeyrek altının kazanan ismi oldu.


17 EYLÜL GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...


Günün en düşük puanını alan ve haftanın ilk programını sonuncu sırada tamamlayan yarışmacılar 8'er puanla Dilek ve Hilal olarak açıklandı.


Günün en yüksek puanlarını alan isimleri ise 15 puanla Elif ve Kıymet oluyor. Puan durumunun eşit olması nedeniyle kura çekimine gidildi. Kura sonrasında ise çeyrek altının sahibi Elif oluyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS