magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 21 Mayıs günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu... 21 Mayıs günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu haftanın ikinci gününde hangi yarışmacının çeyrek altını kazandığını gösterdi. Programa bu hafta katılan İran asıllı yarışmacılar ilk bölümde büyük bir başarı elde etmişti. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi açıklanmadan önce neler yaşandı?

Gelinim Mutfakta gün birincisi 21 Mayıs 2019 Salı günü yarışmacıların performanslarını sergilemelerinin ardından ortaya çıktı. Kaynanalar her hafta olduğu gibi hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden puanlama işlemlerini gerçekleştirdiler. Günün lideri açıklanmadan önce programda meydana gelen olaylar ise şöyle…


Gün sonu değerlendirmesinde Ezgi ve Gülcan arasında büyük bir kavga çıktı. Gülcan, Ezgi'yi kendisini kıskanmakla suçladı. Ezgi ise, yaşadığı tartışma sonrasında diskalifiye olmayı umursamadan Gülcan ile kavga etmeye devam etti. Mutfakta yükselen sesler üzerine Fatih Ürek iki gelini de bağırarak susturmaya çalıştı. Duruma fazla dayanamayan Fatih Bey, diskalifiye kararı aldı. Ezgi ve Gülcan arasında ki kavga ise önemli sonuçlar doğurdu. 


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 21 MAYIS 19


Salı günü takipçilerinin karşısında olan fenomen yarışma programında beklenmedik gelişmeler yaşandı. Kaynanaların yaptıkları puanlamalar ise günün birincisini ortaya koydu.


22 MAYIS GÜNÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...


Günün en düşük puanını alan gelini 6 puanla Güngör olarak açıklandı.


Güngör'ün ardından günün en düşük puanını alan ikinci gelini 13 puanla Gülcan oldu.


Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelin ise 16 puanla Ezgi oldu. Vahide ise 15 puan toplayarak günü ikincilikle tamamladı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS