magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 22 Mayıs 2019 gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu... 22 Mayıs 2019 gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu çarşamba günü ekranda olan bölümde hangi yarışmacının yemeklerinin daha fazla beğenildiğini gösterdi. Hafta ortasında yapılan puanlamalar genel tabloyu da yakından ilgilendirecek. Peki, Gelinim Mutfakta’da üst üste başarılı puanlar alan yeni yarışmacı bugün neler yaptı?

Gelinim Mutfakta gün birincisi 22 Mayıs 2019 tarihli bölümde çeyrek altının kazananı oldu. Kanal D izleyicisiyle hafta için her gün buluşan programda bugün de önemli gelişmeler yaşandı. Peki, günün birincisi açıklanmadan önce neler oldu?


Besime Hanım ve Vahide arasında kahve krizi yaşandı. Vahide kaynanalara kahve götürdü ve köpüksüz olan Besime Hanıma denk geldi. Vahide'nin köpüksüz kahve sonrası "Hırsımı senden çıkaracağım!" demesi ise Besime Hanımı sinirlendirdi. Reyhan Hanımın da gaz vermesiyle Besime Hanım soluğu mutfakta aldı. Kahveyi Vahide'nin lavabosuna döktü. İkili arasında ufak çaplı bir tartışma çıktı.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 22 MAYIS


Hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden puanlama işlemine geçen kaynanalar verdikleri puanlarla günün birincisini belirlemiş oldu. Kahveyle ilgili tartışmanın gündem yarattığı bölümde puanlama esnasında heyecan yine doruktaydı.


23 MAYIS GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...


Günün en düşük puanını alan gelini 7 puanla Gülcan olarak açıklandı.


Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelin ise 15 puanla Vahide oldu.


Diğer yarışmacılar Güngör ve Ezgi ise 13'er puan aldılar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS