magazin haberleri

Gelinim Mutfakta'da kim elendi, haftanın birincisi kim oldu? İşte elenen isim

Gelinim Mutfakta'da kim elendi, haftanın birincisi kim oldu? İşte elenen isim

"Gelinim Mutfakta’da kim elendi?" sorusu günün birincisi açıklandıktan sonra yanıt buldu. Gelinim Mutfakta'da haftanın birincisi olan yarışmacı ise herkesi şaşırttı. İşte Kanal D'nin fenomen yarışmasında Gelinim Mutfakta'dan elenen isim, gün birincisi ve haftanın birincisi...

Gelinim Mutfakta’dan elenen isim 26 Nisan 2019 tarihli yeni bölümde puan tablosunun açıklanmasıyla netleşti. Reyhan Hanım’ın günlüğünün yarışmanın gündemi haline geldiği bölümde aynı zamanda eleme heyecanı da yaşandı. İşte tüm detaylarıyla sevilen programda bu hafta olanlar…

Reyhan Hanımın yazdığı günlüğün sayfaları ortalıkta dolaşıyor ve yarışmacılar hakkındaki düşünceleri ona zor anlar yaşatıyor.  Besime Hanım ve Güngör'ün benzer taktıkları kolyeler Gülcan'ı can evinden vuruyor. Güngör yemek yaptığı sırada kendisini engelleyici oyunlardan dolayı sıkıntısını dile getiriyor. Hafta finalinde puanlar birbirine oldukça yakın durumda bulunuyor.

GELİNİM MUTFAKTA’DAN KİM ELENDİ?

Günlük puan durumunun açıklanmasının ardından haftalık puan durumu da kesinleşti. Son verilerin gelin adaylarına duyurulmasıyla birlikte haftanın birincisi ve yarışmadan elenen isim duyuruldu. Haftanın birincisi 5 altın bileziğin sahibi olurken en az puanı alan yarışmacı fenomen programa veda etti.

Haftanın en düşük puanını alan iki gelini Rabia ile Gülcan olarak duyuruldu. İki gelin adayı arasından daha az puan alarak programa veda eden yarışmacı 54 puanla Rabia oldu! Gülcan ise 59 puan topladı.

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Haftanın en yüksek puanını alarak 5 altın bileziğin sahibi olan gelin 66 puanla Güngör oldu. 64 puan Ezgi ise haftayı ikincilikle tamamladı.

26 NİSAN GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Günün en düşük puanını alan gelini 6 puanla Rabia olarak açıklandı. Rabia'nın ardından en düşük puanı alan ikinci gelin 9 puanla Gülcan olarak açıklandı. Günlük bazda en yüksek puanı alarak çeyrek altının sahibi olan gelin 18 puanla Ezgi oldu. Diğer yarışmacı ise 15 puan aldı.

22 NİSAN PAZARTESİ GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...

23 NİSAN SALI GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...

24 NİSAN ÇARŞAMBA GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...

25 NİSAN PERŞEMBE GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS