hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Mahkum Hacı kimdir? Hakan Karsak kaç yaşında?

  Mahkum Hacı kimdir Hakan Karsak kaç yaşında
  expand

  FOX'ta yayınlanan Mahkum dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizide Hacı karakteri dikkat çekti. Hakan Karsak'ın canlandırdığı Hacı karakterinin dizideki gizemi merak ediliyor. Peki ama Hakan Karsak kimdir, kaç yaşında?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hakan Karsak, Mahkum dizisinin oyuncuları arasında yer alıyor. Her perşembe ekrana gelen dizide Hacı'yı canlandıran Hakan Karsak'ın hayatına dair bilgiler haberimizde...

  Hakan Karsak kimdir?

  Hakan Karsak 2 Şubat 1975 yılında dünyaya gelmiştir. Hakan Karsak 1992 yılında Ankara Gençlik Tiyatrosu ve Yahya Kemal Beyatlı Lisesi Tiyatro Topluluğuna katıldı ve tiyatroya amatör olarak adım attı. Kısa bir süre sonra Ankara Sanat tiyatrosu Oyunculuk Atölyesinde kursiyer olarak çalışmaya başladı. Liseden sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi İnşaat Bölümü’ne girdi. Mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümüne girdi ve buradan mezun oldu. Düzce depreminden sonra depremzede çocuk ve gençleri rehabilite edebilme amacıyla UNICEF’le beraber çalışarak Düzce’de 2 yıl tiyatro eğitmeni olarak görev aldı. Hakan Karsak 2013′te Boğaziçi Uluslararası Film Festivali’nde "En İyi Erkek Oyuncu Ödülü"ne layık görüldü. İlk bölümünden beri devam ettiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı Enişte karakteriyle ünlenmiştir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow