hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Şarkılar Bizi Söyler konukları 14 Ocak 2023... Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları kim?

  Şarkılar Bizi Söyler konukları 14 Ocak 2023... Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları kim
  expand

  Kanal D’nin sevilen müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” üçüncü sezonla kaldığı yerden devam ediyor. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi buluşturan Şarkılar Bizi Söyler’in yeni hafta konukları merak ediliyor. Bu haftanın yeni bölümünde de yine sürpriz ve çok eğlenceli konuklar yer alıyor. Peki, Şarkılar Bizi Söyler konuklar kim? İşte 14 Ocak 2023 Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şarkılar Bizi Söyler'in 14 Ocak tarihli yayınında yer alacak konukları belli oldu. Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler yine çok konuşulacak bir bölümle ekrana geliyor. Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile bu akşam saat 20.00’de Kanal D’de.

  ŞARKILAR BİZİ SÖYLER 14 OCAK 2023 KONUKLARI

  Bu akşamki bölümde en sevilen Alpay klasikleri ve zamana meydan okuyan birbirinden güzel şarkılar söylenecek. 14 Ocak Cumartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümün konukları Alpay, Yeliz, Kubat, Gökhan Tepe ve Cemil Demirbakan oluyor. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow