hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Şarkılar Bizi Söyler konukları 24 Aralık 2022... Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları kim?

  Şarkılar Bizi Söyler konukları 24 Aralık 2022... Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları kim
  expand

  Kanal D’nin sevilen müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” üçüncü sezonla kaldığı yerden devam ediyor. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi buluşturan Şarkılar Bizi Söyler’in yeni hafta konukları merak ediliyor. Bu haftanın yeni bölümünde de yine sürpriz ve çok eğlenceli konuklar yer alıyor. Peki, Şarkılar Bizi Söyler konuklar kim? İşte 24 Aralık 2022 Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şarkılar Bizi Söyler'in 10 Aralık tarihli yayınında yer alacak konukları belli oldu. Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler yine çok konuşulacak bir bölümle ekrana geliyor. Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile 24 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

  ŞARKILAR BİZİ SÖYLER 24 ARALIK KONUKLARI

  Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları yıllar sonra ilk kez sevenleriyle buluşacak olan arabesk müzik sanatçısı Tüdanya, usta sanatçı Hakkı Bulut, Türk müziğinin başarılı sanatçısı Gökhan Güney, söz yazarı, besteci ve yorumcu Bayram Şenpınar olacak.

  Unutulmaz geceye Tüdanya’nın kızı Seçil ve Bayram Şenpınar’ın torunu Bayro Şenpınar da eşlik edecek. Hikayelerin süsleyeceği şarkılar hep birlikte söylenecek, unutulmayacak performanslarla Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda müzik ziyafeti yaşanacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow