hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor 2. bölüm fragmanı… Survivor 2023 yeni bölümde ‘yalancı’ tartışması!

  Survivor 2. bölüm fragmanı… Survivor 2023 yeni bölümde ‘yalancı’ tartışması
  expand

  Survivor fragman videosu yeni bölümde mavi takım arasında ‘yalan söyleme’ tartışmasının yaşanacağını gösterdi. Aziz, Özgür’ün kendisine kızların isminin yazılmasını söylediğini iddia edecek. İşte Survivor 2. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor 2023 yeni sezon 15 Ocak’ta ekrana gelen ilk bölümle başladı. Yarışmacılar her sene olduğu gibi sezona avantajlı başlayabilmek için ilk ödülü kazanmak istediler. Öte yandan ilk dokunulmazlık oyununun kazanılmasının ardından da bu sezonun ilk ada konseyi gerçekleşti. Eleme potasına gönderilen isimse Seçkin Piriler oldu.

  SURVİVOR 2023 YENİ BÖLÜM FRAGMANI… 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

  Yeni bölümde Aziz’le Özgür arasında “yalan söyleme” tartışması yaşanacak. Aziz, Özgür’ün kendisine kızların yazılmasını talep ettiğini herkesin önünde dile getirecek. Bunun ardından Özgür, Aziz’in yalan söylediğini ifade edecek. İkili arasında yaşanan gerginlik ada konseyine de taşınacak ve bu tartışmaya diğer yarışmacılar da dahil olacak. Öte yandan Özgür’ün takımı yönlendirmek için kızlara “susun” demesi ayrı bir tartışma konusu olacak. Bu duruma da 30 yıllık antrenör olduğunu ve takımı yönlendirmek için bu ifadeyi kullandığı belirterek açıklık getirmek isteyen Özgür takım arkadaşlarını ikna etmeye çalışacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow