hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Uğur Aslan kimdir, kaç yaşında, nereli? Uğur Aslan evli mi, kiminle? Afara'nın sunucusu ile ilgili bilgiler..

  Uğur Aslan kimdir, kaç yaşında, nereli Uğur Aslan evli mi, kiminle Afaranın sunucusu ile ilgili bilgiler..
  expand

  Kanal D ekranlarında izleyiciyi ekrana kilitleyen Yargı dizisinin sevilen Eren komiseri bu akşam kendi programı Afara ile ekranlarda olacak. Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Uğur Aslan’ın hayatıyla ilgili detaylar merak ediliyor. Peki, Uğur Aslan kimdir, kaç yaşında, nereli? Uğur Aslan evli mi, kiminle? İşte Yargı'nın Eren komiseri ve Afara'nın sunucu ile ilgili bilgiler..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yargı dizisinin Eren komiseri Uğur Aslan, hiç bilmediğimiz bir yönü olan şarkıcılık yeteneğini de farklı projelerde sergiliyor. Yargı dizisinin Eren'i olarak tanıdığımız başarılı oyuncu Uğur Aslan, aynı zamanda BKM'nin yapımcılığı üstlendiği Afara adlı arabesk müzikalle de dikkat çekiyor. Uğur Aslan Afara programıyla da her cuma akşamı saat 00.15'te izleyiciyle buluşuyor. Uğur Aslan’ın kendi hayat hikâyesiyle harmanladığı Afara’da, orkestra eşliğinde Türk Sanat Müziği, Türkçe Pop, türküler ve arabesk şarkılar seslendiriliyor.

  UĞUR ASLAN KİMDİR?

  Uğur Aslan 9 Şubat 1972'de Hatay'da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana-Sanat Dalı mezunudur. 2005 yılında yayınlanan Beşinci Boyut adlı dizi ile oyunculuk hayatına adım atan Uğur Aslan, Aile Reisi, Yer Gök Aşk, Kayıp, Derdest, Kara Sevda, Açlığa Doymak, Daha, Gümüş, Aşık: Aşığın Gözü Kördür gibi yapımlarda rol almıştır. Şimdilerde ise ekranların sevilen dizisi 'Yargı'da Eren komiseri canlandırmaktadır. 49 yaşındaki oyuncu Uğur Aslan, 22 yıldır başarılı senarist Sema Ergenekon ile evlidir. Mutlu bir evlilik sürdüren çiftin 3 çocuğu bulunuyor. 

  Uğur Aslan kimdir, kaç yaşında, nereli Uğur Aslan evli mi, kiminle Afaranın sunucusu ile ilgili bilgiler..SEMA ERGENEKON KİMDİR?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sema Ergenekon, 9 Nisan 1977 tarihinde doğdu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Dramatik Yazarlık Bölümü'nden mezun olan Ergenekon, üniversitede tanıştığı oyuncu Uğur Aslan ile tanışmalarından 6 yıl sonra dünyaevine girdi. Sema Ergenekon 41. Altın Kelebek Ödülleri‘nde En İyi Senarist Ödülü kazandı.

  UĞUR ASLAN'IN OYNADIĞI DİZİLER

  2021 Yargı - Eren komiser(TV Dizisi)

  2020 Çukur - Emir Varol (TV Dizisi)

  2019 – Kuruluş Osman (Nizameddin) (TV Dizisi)

  2017 – Siyah Beyaz Aşk (Cem Çınar) (TV Dizisi)

  2017 – Daha (Zahir) (Sinema Filmi)

  2016 – Aşık: Aşığın Gözü Kördür (Kasım) (Sinema Filmi)

  2016 – Kara Sevda (Zehir) (TV Dizisi)

  2013 – Kayıp (Komiser Zafer) (TV Dizisi)

  2012 – Karadayı (Adnan) (TV Dizisi)

  2012 – Açlığa Doymak (Kenan) (Sinema Filmi)

  2010-2012 – Yer Gök Aşk (Cüneyt) (TV Dizisi)

  2009 – Aile Reisi (TV Dizisi)

  2008 – Derdest (TV Dizisi)

  2005 – Gümüş (TV Dizisi)

  2005 – Beşinci Boyut (TV Dizisi)

  Uğur Aslan kimdir, kaç yaşında, nereli Uğur Aslan evli mi, kiminle Afaranın sunucusu ile ilgili bilgiler..

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow