hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten kimdir, sağlık durumu nasıl?

  Uraz Kaygılaroğlunun eski eşi Melis İşiten kimdir, sağlık durumu nasıl
  expand

  Amasya'da tiyatro oyuncularını taşıyan minibüs tıra çarpması sonucu yaralanan tiyatrocular arasında yer alan Melis İşiten'in hayatıyla ilgili detaylar merak edildi. Peki, Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten kimdir, sağlık durumu nasıl? İşte Melis İşiten hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gelen kaza haberi sonrası yaralananlar arasında yer alan Melis İşiten kimdir, kaç yaşında, nereli sorgulamaları gündemdeki yerini aldı. ''Baş Belası'' adlı tiyatro oyunu için turnede olan ekip, Çorum'dan Samsun'a doğru yola çıkmıştı. Tiyatro oyuncularını taşıyan minibüs Amasya - Çorum karayolu üzerinde tıra çarptı. Kazada minibüste sıkışan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş olay yerinde hayatını kaybetti.

  MELİS İŞİTEN'İN SAĞLIK DURUMU NASIL?

  Yaralanan sürücü ve minibüsteki Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek, ambulanslarla Merzifon ve Suluova'daki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Ceyhun Fersoy ve Melis İşiten'in sağlık durumunun iyi olduğu, Sergen Deveci'nin ise kontrol amaçlı yoğun bakıma alındığı öğrenildi.

  Eski eşi Melis İşiten ve diğer oyuncular hakkında bilgi veren Kaygılaroğlu şu ifadeleri kullandı:  

   "Melis ile irtibat halindeyiz çok korktuk. Mesaj atanlar için Melis’in durumu iyi yaralı ama iyi… Hiçbir hayati tehlikesi, kalıcı bir şey yok. Ceyhun iyi aynı şekilde ufak tefek yaraları var tabii ki Sergen’in durumu biraz daha ağır bilgilerim bu kadar sağ olun."

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Uraz Kaygılaroğlunun eski eşi Melis İşiten kimdir, sağlık durumu nasılMELİS İŞİTEN KİMDİR?

  1989 Haziran ayında dünyaya gelen Melis İşiten, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Oyuncu koçu İpek Bilgin'den özel dersler alan İşiten, birçok tiyatro oyununda sahne almıştır. Ünlü isim aynı zamanda oyuncu koçluğu da yapmaktadır. 2014 yılında Uraz Kaygılaroğlu ile evlenen Melis İşiten'in 2016 yılında Ada adını verdiği bir kızı oldu. Çift 2019 yılında boşandı.

  Uraz Kaygılaroğlunun eski eşi Melis İşiten kimdir, sağlık durumu nasılMELİS İŞİTEN HANGİ PROJELERDE ROL ALDI?

  Reaksiyon

  Yedi Güzel Adam

  Vatanım Sensin

  Maraşlı

  Aslı Gibidir

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow