hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yargı Ilgaz kimdir, öldü mü? Kaan Urgancıoğlu canlandırıyor! Kaan Urgancıoğlu diziden ayrılıyor mu?

  Yargı Ilgaz kimdir, öldü mü Kaan Urgancıoğlu canlandırıyor Kaan Urgancıoğlu diziden ayrılıyor mu
  expand

  Yargı dizisi Ilgaz merak ediliyor. Yargı dizisi oyuncuları arasında Ilgaz karakteri dikkat çekti. Kaan Urgancıoğlu'nun hayat verdiği Ilgaz karakteri hakkında bilgiler haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yargı dizisi Ilgaz kimdir? sorusu gündemde... Yargı dizisi oyuncuları ve karakterleri merakla araştırılıyor. Yargı dizisinde Ilgaz'a Kaan Urgancıoğlu hayat veriyor. Peki ama Kaan Urgancıoğlu kimdir, evli mi, kaç yaşında?

  Yargı Ilgaz kimdir?

  Ilgaz, dürüstlüğüyle nam salmış, kurallara sonuna kadar bağlı, mesleğinin en iyilerinden başarılı bir savcıdır. Babası Metin’in kendisine öğrettiği değerleri tüm benliğiyle özümsemiş, doğrudan şaşmayan bir yapısı vardır. İşinde soğukkanlı, mesafeli, prensip sahibidir ama ailesine karşı tutumu sevgi dolu, koruyucu kollayıcıdır. Çınar’la bütün çabasına rağmen kuramadığı kardeşlik bağını kız kardeşi Defne’yle en saf ve duygulu haliyle yaşar. Kendi kuralcılığının aksine doğanın kuralsızlığına hayrandır, gerçek bir doğa tutkunudur.
   

  Kaan Urgancıoğlu kimdir?

  Kaan Urgancıoğlu, 8 Mayıs 1981'de Aydın'da doğdu. Baba tarafı İzmir, Tireli, anne tarafı Arap ve Arnavut kökenlidir. Ortaokulu İzmir Özel Türk Koleji'nde, liseyi ise Özel İzmir Amerikan Koleji'nde bitirdi. Yükseköğrenimini Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümü'nde 2007 yılında tamamladı. Öğrenciliği sırasında Karaoğlan ve Kampüsistan dizilerinde başrol oynayarak oyunculuğa başladı. İlk sinema filmi Ispanaktan Nağmeler (2005) idi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yükseköğrenimini tamamladıktan sonra New York'taki Stella Adler Studio of Acting'de oyunculuk eğitimi aldı. Türkiye'ye döndükten sonra Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü'nde yüksek lisans yaptı. Çetin Sarıkartal'ın yönettiği Ara adlı tiyatro oyununda rol aldı. Kara Sevda dizisindeki Emir Kozcuoğlu rolüyle 2015'te Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödülleri'nde En iyi yardımcı erkek oyuncu ödülüne değer bulundu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow