hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yargı Zümrüt kimdir? Zümrüt hamile mi? Yargı dizisindeki Zümrüt'ü Esma Yeşim Gül canlandırıyor! Esma Yeşim Gül kaç yaşında?

  Yargı Zümrüt kimdir Zümrüt hamile mi Yargı dizisindeki Zümrütü Esma Yeşim Gül canlandırıyor Esma Yeşim Gül kaç yaşında
  expand

  Yargı dizisindeki Zümrüt karakteri merak edildi. Yargı dizisinde İnci'nin eniştesinin yaptığı itiraf şaşırttı. Zümrüt karakterini Esma Yeşim Gül canlandırıyor. Peki ama Yargı Zümrüt kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yargı dizisindeki Zümrüt karakteri hakkında bilgiler araştırılıyor. Yargı dizisindeki Zümrüt karakteri diziye yeni dahil oldu. Peki ama Zümrüt kimdir?

  Yargı Zümrüt kimdir?

  Yargı dizisinde İnci'nin eniştesi Osman ifadesinde, '' Karımın amcasının geliniyle bir süredir... Olay günü otelde Şile'deydik. İsmi Zümrüt... Zümrüt Erguvan.'' cümlelerini belirtti.

  Esma Yeşim Gül kimdir?

  Esma Yeşim Gül, Yargı dizisindeki rolüyle ilgili "Televizyondaki ilk projem ve 'Zümrüt' gibi bir karakterde oynamak için ilk başta endişeliydim. Yargı'ya çok açık bir rol ama işin içine girdiğinde daha da bir şefkat duymaya başladım. Hiç beklediğim gibi tepkiler olmadı. Çok şanslıyım, bu kadar sevilen proje ve bu kadar güzel ekiple çalışmaktan dolayı." dedi. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow