hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  SWM Motors 7 kişilik SUV’u G03F’i satışa sundu

  SWM Motors 7 kişilik SUV’u G03F’i satışa sundu
  expand
  KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

  1 Milyon TL’ye 7 Koltuklu Kompakt SUV Türkiye pazarına girecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Türkiye pazarına kısa bir süre önce giriş yapan İtalyan SWM Motors, Türkiye’deki ürün gamını yeni SUV modeli G03F ile genişletti. SWM’nin Türkiye’deki 3’üncü SUV modeli olan yeni araç, sunduğu 7 kişilik oturma düzeni, Off-Road tipi gövde kiti, zengin donanımları ve 1.059.500 TL’lik iddialı fiyatıyla SUV sahibi olmayı kolaylaştıran yeni SWM G03F, şık ve sportif İtalyan tasarımı, verimli motoru ve 7 kişiye kadar oturma kapasitesi sunan fonksiyonel iç mekanıyla dikkat çekiyor. 1564 litreye varan bagaj hacmi, 110 mm ileri-geri hareket edebilen ikinci sıra koltukları ve katlanabilir üçüncü sıra koltuklarıyla hafta içi iş hafta sonu aile aracı olarak bile kullanılabilecek esnek yapısıyla öne çıkıyor. Ayrıca SWM, SUV model ailesini Türkiye’ye özel uzatılmış 5 yıl veya 150 bin kilometre garantiyle satışa sunuyor.

  7 koltuklu araç

  Markanın 7 kişiye yolculuk imkânı sağlayabilen yeni modeli G03F, Deluxe donanımlı ve manuel şanzımanlı versiyonuyla 1.059.500 TL’lik iddialı bir fiyatla SWM bayilerinde yerini aldı. Hedef hem B hem de C segmenti kullanıcıları! Türkiye’de satılan fiyat/performans oranı en yüksek araç modellerinden biri olan yeni G03F, 7 kişi için geniş iç hacmi, 4,6 metre uzunluğu ve zengin donanımlarıyla segmentindeki rakiplerinden ayrışıyor. Modern İtalyan tasarımıyla heybetli bir görünüme sahip olan yeni araç, 7 kişilik oturma kapasitesi de dahil olmak üzere farklı kullanım taleplerine karşılık verebilen fonksiyonel ve büyük SUV olarak dikkat çekiyor. Rakiplerine göre avantajlı bir fiyatla satışa sunulan yeni SWM G03F, hem B hem de C segmentini hedefleyen kullanıcılara hitap ediyor. Şık ve sportif tasarımıyla öne çıkan yeni araç, SUV hayali kuran fakat fiyatlarını yüksek bulan tüketiciler için de cazip bir seçenek olarak öne çıkıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ölçüler ve hacim

  4.605 mm’lik uzunluğu, 1.815 mm’lik genişliği ve 1.825 mm’lik yüksekliği ile orta boy SUV boyutlarına sahip olan G03F, 2.780 mm’lik aks mesafesiyle de 7 kişi için yeterli iç hacmi rahatlıkla sağlıyor. SWM G03F, 195 mm’lik yerden yüksekliği ile de asfaltın dışında da ilerleyebileceğini kanıtlıyor. Geniş iç hacmiyle dikkat çeken yeni araç, katlanabilir üçüncü sıra koltukları ve 110 mm ileri geri kayabilir bağımsız orta sıra koltuklarıyla fonksiyonel bir iç mekân vadediyor. Toplam 26 saklama alanıyla küçük eşyalar için yer arama sorununu ortadan kaldıran G03F, 1564 litreye varan bagaj hacmi ve koltuklar yatırıldığında 3,5 metrelik yükleri de taşıyabilen esnek yapısıyla farklı ihtiyaçlar için de uygun bir araç haline gelebiliyor. Bu sayede araç, hafta içi iş kullanımı, hafta sonu ise ailece yolculuklara uyum sağlayabilecek özellikler sunuyor

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow