reklam

CNN TÜRK haber grubu marka hedefleriniz için farklı mecralarda çözümler sunuyor. Reklam, sponsorluk ve özel projelerle ilgili iş birliği için ilgili mecrayı tıklayın.

cnn türk

153x128

CNN TÜRK Türkiye ve dünyadan doğru, tarafsız ve güvenilir haberi günün 24 saati boyunca dakikası dakikasına her boyutuyla kesintisiz ekrana taşıyor. CNN TÜRK Türkiye'nin en profesyonel ve en tecrübeli haber kadrosuyla çalışıyor, CNN'in dünyadaki rakipsiz haber ağı ve Demirören Medya Grubu'nun kaynaklarıyla habere yerinden bakıyor. Karar mekanizmalarını, uzman konukları ve farklı bakış açılarını ekrana getiriyor, özel haber dosyaları ile gündemi belirlemeye devam ediyor.

CNN TÜRK ile işbirliği için tıklayın

cnnturk.com

153x128

cnnturk.com doğru, tarafsız ve güvenilir haberi günün 24 saati boyunca dakikası dakikasına her boyutuyla Türkiye ve dünyada Türkçe konuşan herkese kesintisiz ulaştırıyor.

cnnturk.com haber kaynakları olarak rakipsiz: Genç, dinamik ve deneyimli Türk habercilerden oluşan kendi ekibinin yanısıra, CNN'in dünya çapındaki haber ağı ve Demirören Medya Grubu'nun sinerjisiyle internet haberciliğine güçlü, habere her yönüyle bakabilen, anlaşılır bir boyut getiriyor.

cnnturk.com özel ilgi alanları olan kullanıcılar için çeşitlendirilmiş zengin içeriğiyle farklı konu başlıklarındaki bilgileri en yeni haliyle sunuyor.

cnnturk.com ile işbirliği için tıklayın

cnn türk radyo

153x128

Sadece Seyirci Kalmayın! Haber, ekonomi, spor, kültür-sanat, müzik, moda ve daha fazlası CNN TÜRK Radyo'da. 92.5 CNN TÜRK Radyo'dan hayatın tüm seslerini dinleyebilirsiniz.

CNN TÜRK Radyo ile işbirliği için tıklayın

cnn türk mobil uygulamalar

153x128

Reklamın geleceğini bugünden yaşamanın yolu, mobilden geçer. Mobil reklamın gücünü markanıza sunarak, en etkili reklam modellerini markanızla buluşturabilirsiniz. Hedef kitlesine mobilden de ulaşan yenilikçi markalar, daima kazanır.

CNN TÜRK mobil reklam hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın

cnn türk sms

153x128

CNN TÜRK Haber SMS ile Türkiye ve dünya gündemini yakından takip etmenizi sağlayacak birçok servise tek bir pakete üye olarak ulaşabilirsiniz.

Günlük hayatınızda kesintisiz bir şekilde dünya, ekonomi, spor, kültür-sanat ve teknoloji gibi pek çok konudaki son gelişmelerden haberdar olmak, üstelik bunları CNN TÜRK'ün uzman yorumcularından öğrenmek istiyorsanız CNN TÜRK Haber SMS tam size göre.

CNN TÜRK Haber SMS ile dünyada ve Türkiye'de neler oluyor, havalar nasıl olacak, dövize ne oldu; borsa düştü mü gibi küresel ve yerel soruların cevaplarını düzenli olarak CNN TÜRK'ten cebinize gelecek mesajlarla öğrenebilirsiniz.

CNN TÜRK SMS hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın

 
LG
MD
SM
XS