hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İletişim Kaynaklarımız

  İletişim formu aracılığıyla paylaşmakta olduğunuz bilgileriniz, MES Televizyon ve Radyo Yayıncılık A.Ş. tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında; iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi ile talep/şikayetlerin takibi amaçları ile işlenecek olup detaylı bilgiye İletişim Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

  İletişim Formlarımız

  CNNTürk, 7 gün, 24 saat boyunca size haber ulaştırmak için çalışıyor. Sizin bizimle ilgili düşüncelerinizse büyük önem taşıyor. CNNTürk'le ilgili bir yorumunuz, öneriniz varsa ya da bir hata fark ettiyseniz, aşağıdaki bağlantıları kullanarak görüşlerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

  Kaydınız alınmıştır.

  Mesajınız en kısa sürede değerlendirilerek, gerekli olması halinde belirtmiş olduğunuz e-posta adresi üzerinden geri dönüş yapılacaktır.

  Teşekkürler.
  CNN TüRK
  Kayıt Başarısız.

  Sistemsel bir sorundan kaynaklı mesajınız gönderilememiştir. Daha sonra tekrar deneyiniz.

  Teşekkürler.
  CNN TüRK
  Sosyal Medya Adreslerimiz
  izleyici temsilcisi
  85x67
  Çiğdem Yılmaz, Stil ve Kostüm Yöneticisi

  12 Haziran 1977 Eskişehir doğumlu. Eskişehir Prof. Dr. Orhan Oğuz Lisesi ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2001 yılından beri CNN TÜRK Kurumsal İletişim departmanında Stil ve Kostüm Yöneticisi olarak görev alan Yılmaz, İstanbul Moda Akademisinde Styling ve Moda Editörlüğü eğitimi aldı.

  izleyici temsilcisine ulaşmak için tıklayın